Eddie Redmayne‘as vaidins naujajame Hario Poterio filme

Eddie Redmayne‘as vaidins naujajame Hario Poterio filme

Filmų apie Harį Poterį gerbėjai netvėrė džiaugsmų išgirdę apie tai, kad „Warner Bros.“ studija kurs visiškai naują trilogiją, kurios veiksmas vyks tame pačiame magiškame pasaulyje. Filmo „Fantastiški gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) premjera numatoma antroje 2016 metų pusėje, todėl pastaruoju metu suintensyvėjo pagrindinių filmo aktorių paieškos.

Kaip praneša „Variety“, pagrindinį veikėją naujuosiuose filmuose turėtų įkūnyti britas Eddie Redmayne‘as. Studija jam kol kas nepateikė jokio pasiūlymo, tačiau, pasak šaltinių, tikėtina, kad „Warner Bros.“ darys viską, kad pasikviestų šiais metais už pasirodymą filme „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“) Oskarą laimėjusį aktorių. Paskutiniuoju metu jis taip pat pasirodė tos pačios studijos kurtame režisierių Wachowskių filme „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“). Filmas patyrė finansinę nesėkmę, tačiau keistas E. Redmayne‘o pasirodymas jame atkreipė daugelio ekspertų dėmesį.

Kol kas „Warner Bros.“ rimtai svarsto tik jo kandidatūrą, nors nėra atmetama galimybė, kad tą patį vaidmenį gali vaidinti ir Nicholas Houltas. Jis vaidins jau už mėnesio pasirodysiančiame tos pačios studijos filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“), o jo pasirodymas tame filme jau dabar yra minimas kaip tikrai įsimintinas.

Kaip besisuklostytų ši situacija, aišku viena – „Fantastiški žvėrys ir kur juos rasti“ turės nemenką auditoriją. Hario Poterio filmai yra sėkmingiausia visų laikų franšizė kine, uždirbusi daugiau nei septynis milijardus dolerių, ir žmonės tikrai norės dar kartą nukeliauti į tą patį magišką pasaulį.

Tiesa, jame nebus Hario Poterio ar kitų mums pažįstamų veikėjų. To paties pavadinimo J.K. Rowling parašyta knyga vyksta likus 70 metų iki Hario Poterio knygose vaizduojamų įvykių. Jose yra pasakojama apie Niutą Skamanderį, kuris nuvyksta į Niujorką tirti įvairius magiškus gyvūnus ir jų savybes. J.K. Rowling kartu rašys ir patį filmo scenarijų.

„Fantastiški gyvūnai ir kur juos rasti“ kino teatruose pasirodys 2016 metų lapkričio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles