Filmas apie megalodoną surado režisierių

Filmas apie megalodoną surado režisierių

Kino studija „Warner Bros.“ vadovybė pagaliau apsisprendė su režisieriaus kandidatūra filmui, kuris buvo jų planuose beveik dvidešimt metų. Kalba eina apie žinomo 1997 m. pasirodžiusio Steve‘o Alteno bestselerio „Megas: Pasakojimas apie gilų siaubą“ (angl. „Meg: A Novel of Deep Terror“) ekranizaciją, kurioje pagrindiniams herojams teks akis į akį susidurti su priešistoriniu rykliu – megalodonu.

Kino portalas „Variety“ praneša, jog režisieriaus kėdę užims žinomas siaubo filmų prodiuseris ir režisierius Eli Rothas. Kino kūrėjas labiausiai žinomas iš dvejų kraupių „Hostelio“ (angl. „Hostel“) dalių, kurios į kino ekranus atkeliavo 2005 ir 2007 metais.

Filmas bus kuriamas kartu su Kinijos studija „Gravity Pictures“, kuri leis juostos kūrėjams padengti nemažą dalį biudžeto, o kartu ir bus atsakinga už filmo marketingą pačioje Kinijoje. Būtent todėl juostos veiksmas bus perkeltas iš saulėtų Kalifornijos paplūdimių į kažkurį Kinijos kurortą. Kol kas neįvardijama filmavimo pradžios data ir kada filmas pasirodys kino ekranuose. Taip pat nežinoma, kas atliks pagrindinius vaidmenis būsimoje juostoje.

Anksčiau, projektu buvo susidomėjusi studija „Disney“, tačiau po itin silpno filmo „Gyli žydra jūra“ (angl. „Deep BLue Sea“) pasirodymo kino ekranuose, „Disney“ vadovai nusprendė atsisakyti dar vieno projekto apie ryklius. Juosta kainavo 60 mln. dolerių ir sugebėjo užsidirbti vos 164 mln. visame pasaulyje.

Paskutiniu režisieriaus Eli Rotho darbu tapo mistinis trileris „Tuk-Tuk“ (angl. „Knock Knock“), kurio pasaulinė premjera numatyta šių metų spalio 28 dieną. Tikėtina, jog po šios juostos pasirodymo kinuose, kino kūrėjas pradės darbus, susijusius su „Megu“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles