„Terminatorių“ užgožė raumeningi striptizo šokėjai

„Terminatorių“ užgožė raumeningi striptizo šokėjai

Komedija apie vyrišką striptizą „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“) laimėjo kovą dėl žiūrovų piniginių prieš tą pačią dieną JAV kino teatruose pasirodžiusį penktąjį „Terminatorių“ (angl. „Terminator: Genisys“), arba tiksliau, istorijos perdirbinį.

Kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, premjerinę dieną filmas su Chaningu Tatumu užsidirbo 9,3 milijonus dolerių. Tuo tarpu penktasis filmas apie žmonijos žūtbūtinę kovą su kiborgais per tą patį rodymo laikotarpį pasitenkino 8,9 milijonais. Įdomiausia, jog „Magiškasis Maikas XXL“ Šiaurės Amerikoje buvo išleistas žymiai mažesniu kopijų skaičiumi su gana griežtu reitingu „R“. „Terminatorius: Genisys“ gavo švelnesnį reitingą „PG-13“, kas leido jam į kino sales sukviesti jaunesnę auditoriją.

Taip pat buvo paskelbti abiejų juostų biudžetai. „Magiškojo Maiko“ tęsinys išaugo dvigubai, lyginant su originaliąja juosta. Filmas kainavo 15 milijonų dolerių, tačiau jau po kelių dienų kūrėjai atpirks visas jo kūrybai skirtas lėšas ir pradės skaičiuoti pelną. „Terminatoriaus“ biudžetas būdingas visiems vasaros blokbasteriams – 155 mln. dolerių. Žinoma, tai žymiai kuklesni skaičiai, palyginus su trečia ir ketvirta dalimis, kai filmo produkcija peržengė 200 mln. dolerių ribą.

Deja, bet abiems debiutantams galbūt teks tenkintis 3 ir 4 savaitgalio pelningiausių JAV filmų sąrašo vietomis, nes lyderio pozicijas ir vėl ruošiasi užimti ankstesnių savaičių nugalėtojai – animacinė studijos „Pixar“ juosta „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) ir studijos „Universal“ hitas „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“). Kiekvienas iš jų pasibaigus savaitgaliui turėtų papildyti savo sąskaitas dar po 50 mln. dolerių.

Kino studija „Paramount“ anksčiau skelbė, jog jei naujasis „Terminatoriaus“ pasirodymas bus gerai priimtas žiūrovų, jie pristatys dar du tęsinius. Kol kas planuojama, jog jie į kino teatrus atkeliaus 2017 ir 2018 metais. Studija skuba, nes jau 2019 m. visos teisės į franšizę sugrįš pas jos tėvą, „pasaulio karalių“ Jamesą Cameroną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Vytautas / 2015 liepos 3

    Nu va, studija nori išmelžti Terminatorių ,bet panašu, kad šnipstas gausis. Kritikai sumalė, ožiūrovų word-of-mouth ir nostalgija, kaip Juros pasauliui, vargu ar suveiks.
    Europa ir Azija turės smarkiai prisidėti prie finansinės sėkmės.