„Vėžliukai nindzės 2“ kūrimo darbai jau vyksta

„Vėžliukai nindzės 2“ kūrimo darbai jau vyksta

Vos tik perkrovusi kultinius devintojo dešimtmečio vaikų herojus „Vėžliukus nindzes“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“), kino studija „Paramount“ jau praeitų metų rugpjūtį anonsavo apie tęsinį. Kaip teigiama iš oficialaus studijos atstovų pranešimo, viskas jau yra parengta filmavimui, todėl visi darbai prasidės po mėnesio – balandžio 14 dieną.

Režisieriaus kėdėje atsidurs ne itin žinomas kino kūrėjas Dave‘as Greenas, kuris pakeis pirmojo filmo režisierių Jonathana Liebesmaną. Naujas kino kūrėjas  gali pasigirti vos tik vienu pilno metro darbu, fantastiniu filmu „Žemės aidas“ (angl. „Earth to Echo“).  Prodiuserio funkcijas, kaip ir pirmajame filme, atliks režisierius Michaelas Bay‘us.

Scenarijų filmui parašys Joshas Appelbaumas ir Andre Nemecas, kurie pasidarbavo prie pirmojo filmo istorijos. Į filmą žada grįžti pagrindinių veikėjų atlikėjai ir jų įgarsintojai, taip pat Megan Fox su Williamu Fitchneriu. Dėl aktoriaus Willo Arnetto, įkūnijusio Vernoną Fenwicką, sugrįžimo į filmą, kol kas neaišku. Filmavimas vyks Niujorke ir Bufale.

Priminsime, jog pirmasis filmas kainavo 125 milijonus dolerių ir tapo tarptautiniu hitu, studijai atnešęs 485 milijonus dolerių. Iš jų beveik 200 milijonus uždirbo JAV. Taip pat juosta atsidūrė pelningiausių 2014-ųjų metų filmų dvidešimtuke. Juosta tapo įdomi ne vien vaikams ar paaugliams, bet ir visoms šeimoms, todėl žiūrovų amžiaus vidurkis siekė net 35 metus.

Juostos premjera numatyta 2016 m. birželio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles