Šešiems Oskarams nominuotas trileris „Fatališkas potraukis“ virs serialu

Šešiems Oskarams nominuotas trileris „Fatališkas potraukis“ virs serialu

Idėjų badas kino pramonėje nesiliauja. Kino studija „Fox“ ruošiasi į serialą perkurti 1987 m. Adriano Lyne‘o režisuotą filmą „Fatališkas potraukis“ (angl. „Fatal Attraction“), kuriame vaidino Michaelas Douglasas, Glenn Close ir Anne Archer. Kol kas planuojama, kad tai bus miniserialas, tačiau neatmetama galimybė kurti ir antrą sezoną. Scenarijų šiam projektui rašys serialo „Mad Men. Reklamos vilkai“ scenaristai Maria ir Andre Jacquemetton‘ai. Serialas bus rodomas „Parmount“ televizijoje.

Dabartinis kino studijos pramogų padalinio direktorius Deividas Maddenas, išplėtojo ir peržiūrėjo šešias Oskaro nominacijas pelniusio filmo pavertimo serialu idėją, kai pats „Paramount film“ studijoje dirbo vykdančiuoju prodiuseriu. Būsimas serialas neturėtų nutolti nuo kultinio trilerio, kuriame vedusio vyro neištikimybė atsigręžia prieš jį patį.

Šiuo metu „Fox“ ruošiasi į televizijos ekranus grąžinti fantastinį mistinį serialą „X failai“ (angl. „The X Files“), taip pat ketina televizijai adaptuoti „Įspėjantį pranešimą“ (angl. „Minority Report“), bei pristatyti naują „Frankenšteino“ (angl. „Frankenstein“) versiją.

Tuo tarpu „Paramount“ su „Fatališku potraukiu“ tęsia savo filmų perkėlimą į televizijos ekranus. Dėl šio projekto kompanija net pakoregavo kitų darbų, tarp kurių atsidūrė „Kuždesių sala“ (angl. „Shutter Island“) ir „Snaiperis“ (angl. „Shooter“), tvarkaraštį. Be „Fatališko potraukio“, „Fox“ ir „Paramount“ kartu kuria dar vieną netrukus pasirodysiantį projektą: „Briliantinas: gyvai“ (angl. „Grease: Live“).

Perdirbiniai ir sugrįžimai per paskutinius metus tapo viena labiausiai plėtojamų tendencijų. Su keletu iš jų, kurie pasirodys jau nuo rudens, televizijos kanalai, pasinaudodami žinomais pavadinimas, panašu, sieks garantuotą auditoriją grąžinti į ten, kur nutrūko vis labiau ir labiau tęsiniais ir perdirbinimais perkraunami originalūs scenarijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles