Drakoniukas Riešutėlis – vaikų numylėtinis ne tik gimtojoje Vokietijoje, bet ir daugelyje kitų šalių

Balandžio pabaigoje į kino teatrus atkeliausiantis drakoniukas Riešutėlis pakvies vaikus ir jų tėvelius į nepamirštamus nuotykius džiunglėse. Kartu su ištikimiausiais bičiuliais – drakoniuku Oskaru ir dygliakiaule Matilda – Riešutėlis susidraugaus su jūriniais drakonais ir padės jiems apsiginti nuo klastingų džiunglių augalų.

Tai bus jau antrasis kino filmas apie Riešutėlio nuotykius (pirmoji dalis kino teatruose pasirodė 2014 m.). Tačiau kad patektų į kino ekranus, Riešutėlis turėjo nueiti netrumpą kelią. Drakoniuko istorija prasidėjo dar 1999 m., kai vokiečių rašytojas ir iliustratorius Ingo Siegner‘is buvo pakviestas į kaimynų vaiko gimtadienį. Užuot nupirkęs jam eilinį žaislą, rašytojas nutarė padovanoti berniukui pasaką. Taip buvo sukurta pirmoji istorija apie drakoniuką Riešutėlį. Vaikui pasaka taip patiko, kad rašytojas nutarė Riešutėlio nuotykius išleisti atskira knyga. Pirmoji knygelė apie šaunų drakoniuką Riešutėlį ir jo draugus Oskarą bei Matildą su paties autoriaus iliustracijomis buvo išleista 2002 m.

Iki šiol I. Siegner‘is yra sukūręs, iliustravęs ir išleidęs 36 Riešutėlio knygas, kurių populiarumas jau seniai peržengė gimtosios Vokietijos sienas. Dabar Riešutėlio nuotykius savo gimtąja kalba skaito Italijos, Ispanijos, Graikijos, Turkijos, Lenkijos, Estijos ir daugybės kitų šalių vaikai. Be knygelių, Riešutėlis jau seniai tapęs animacinio serialo, „YouTube“ kanalo, lėlių teatrų pastatymų, žaislų, stalo žaidimų, puzzle galvosūkių, mokymo priemonių ir komiksų herojumi.

Smagūs nauji „Drakoniuko Riešutėlio nuotykiai: Atostogos džiunglėse“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja balandžio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles