Filmo „Bjaurios lėlės“ anonsas: netobulos būtybės pasinaudoja savo trūkumais

Antradienį, pasirodžiusi Amerikoje žinomoje laidoje „The Ellen DeGeneres Show“, atlikėja Kelly Clarkson pristatė filmo „UglyDolls“ (liet. „Bjaurios lėlės“) anonsą.

 Šiame filme K. Clarkson įgarsina pagrindinę veikėją Moxy, kuri su savo draugais pabaisiukėmis lėlėmis keliauja į tobulųjų miestą, kur visos lėlės yra tobulos. Draugai netrukus sutinka Lou (akt. Nickas Jonas), kuris verbuoja ir treniruoja lėlės tapti tobulomis tikėdamasis, kad vaikai galiausiai juos pasiims. Aktoriai ir atlikėjai Wanda Sykes, Gabrielis Iglesias, Pitbull, Wangas Leehomas, Blake‘as Sheltonas, Janelle Monae, Emma Roberts, Bebe Rexha, Charli XCX ir Lizzo, tapo šio animacinio filmo, paremto Davido Horvatho ir Suno-Min Kimo sukurtos pliušinių žaislų linijos, dalimi. Anonsas pradedamas fabriko, kuriame gaminami žaislai, vaizdais. „Kiekvienais metais sukuriama milijonai lėlių, sukurtų suteikti džiaugsmą viso pasaulio žmonėms,“ – pradeda pasakotojas. „Tačiau kas nutinka lėlėms, kurios nėra tobulos?“. Netobulos lėlės yra išmetamos iš fabriko ir atsiduria Uglyvilije. Anonso žiūrovai iškart susipažįsta su Uglyvilio gyventoja Moxy, kuri svajoja pasprukti iš savo miesto ir persikelti į „didįjį pasaulį“, kur ji galės priklausyti tobulam vaikui.

Netrukus Moxy priverčia savo draugus padėti jai nukeliauti į didįjį pasaulį. Grupelė persikelia per kalną ir atsiduria ties „Tobulųjų Institutu“. „Sveiki atvykę į „Tobulųjų Institutą“, kur tk patys geriausieji sutiks savo tobulą žmogų,“ – su susirinkusių fanų minia sveikinasi Lou. Kol daugumai žaislų suteikiamos karjeros galimybės, padedančios jiems tapti patrauklesniems potencialiems vaikams savininkams, Moxy matoma kaip pernelyg bjauri lėlė, kad jai net būtų suteiktas šansas. „Ar tu nuoširdžiai manai, kad tavo į kojines panašių lėlių grupelė turi nors menkiausią šansą čia?“ – klausia jos Lou. „Būtų geriau, jeigu tu tiesiog grįžtum ten, kur tau ir vieta.“ Ir kol kai kurie Moxės draugai jau pasiruošę pasiduoti ir grįžti į Ugluvilį, Moxy paskatina juos visus didžiuotis tuo, kas juos padaro kitokiais. „Mūsų trūkumai padaro mus unikaliais,“ – teigia Moxy. „Ir dėl to verta kovoti.“

Toliau anonse rodoma, kaip Moxy ir jos draugai kovoja su Lou, kad įrodytų, kad jie būti mylimi verti tiek pat, kiek ir kiti žaislai. „STX Entertainment“ filme „Bjaurios lėlės“ išgirsime originalas dainas, kurias atliko surinkta balso aktorių komanda. Filmas kino teatruose pasirodys jau šių metų gegužės 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles