Savižudžių būriui“ – blogos naujienos iš Kinijos

Savižudžių būriui“ – blogos naujienos iš Kinijos

„DC Comics“ filmų išsigelbėjimu turinčiai tapti juostai „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) ši savaitė einasi išties nekaip. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Warner Bros.“ studijos projektas veikiausiai nebus rodomas Kinijoje, iš kurios Holivudas pastaruoju metu gauna įspūdingas pajamas.

Tai nėra didžiulis siurprizas. Kinija ne kartą pasižymėjo nuspręsdama nerodyti didelių Holivudo filmų dėl to, kad juose dominuoja tamsus tonas ar stipriai išryškinamas smurtas. Tai, tiesa, nesutrukdė filmui „Warcraft“, Kinijoje užsidirbusiam įspūdingą sumą, kuri atpirko net tragišką pasirodymą JAV rinkoje.

Nors galutinis sprendimas dar nepriimtas, „The Hollywood Reporter“ šaltiniai teigia, kad „Savižudžių būrys“ antroje pagal dydį kino rinkoje veikiausiai nepasirodys.

Tai ne pirmas sukrėtimas, kurį šią savaitę patyrė Davido Ayerio filmas. Pastarosiomis dienomis pasirodžiusios kritikų recenzijos sumaišė juostą su žemėmis, kritikuodamos padriką jo toną ir chaotišką siužetą. Panašu, kad „DC Comics“ dar ilgai netaps kritikų numylėtiniais – šių metų pradžioje panašiai buvo sudirbta ir juosta „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“).

Tikėtina, kad JAV žiūrovams tokie atsiliepimai bus nė motais. Analitikai prognozuoja, kad filmas Šiaurės Amerikoje per pirmą savaitgalį surinks daugiau nei 130 mln. dolerių. Jei „Savižudžių būrys“ išties debiutuos taip galingai, ankstesnis rugpjūčio premjeros rekordas (94 mln. dolerių, kuriuos pirmąjį savaitgalį surinko „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“)) bus sutraiškytas, o vasaros filmų sezonas bent kažkiek atsigaus.

„Savižudžių būrys“ jau rodomas Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles