„Marvel“ nedalyvaus garsiojoje „Comic-Con“ parodoje

„Marvel“ nedalyvaus garsiojoje „Comic-Con“ parodoje

Savo reklaminėmis kampanijomis garsėjanti „Marvel“ studija praleis vieną didžiausių gerbėjų susibūrimų visame pasaulyje. Studija oficialiai paskelbė, kad nedalyvaus šiais metais San Diego mieste vyksiančioje „Comic-Con“ parodoje.

Pasak studijos atstovų, jie šiuo metu neturi ką reklamuoti. Artimiausias „Marvel“ filmas „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) pasirodys kiek mažiau nei už mėnesio, tačiau studija nemano, kad dėl jo verta vykti į garsiąją parodą. „Marvel“ teigimu, ten jų rengiami šou studijai atsieina šimtus tūkstančių dolerių, todėl metų pertrauka yra gana logiškas sprendimas.

Tikėtina, kad „Marvel“ atstovai galiausiai pasirodys rugpjūtį vyksiančioje „D23“ parodoje, kuri yra skirta išskirtinai „Disney“ priklausantiems projektams. Taip „Marvel“ darė jau 2011 metais, kuomet žiūrovams buvo pristatyti „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“), nepasirodę „Comic-Con“ parodoje.

Tiesa, San Diegą aplankys ne ką mažesnis „Disney“ projektas – parodoje pasirodys filmo „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) kūrybinė grupė, kas didžiąją H salę turėtų sudrebinti kaip reikiant.

Parodoje taip pat netrūks kitų garsių projektų. San Diege kartu pasirodys filmo „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 2“) kūrybinė komanda, žadanti galingai palydėti paskutinę garsiosios franšizės dalį.

Neabejojama, kad „Comic-Con“ pasirodys ir „Warner Bros“ studijai priklausančių „DC Comics“ filmų ir serialų atstovai, kadangi studija tikrai turi ką reklamuoti. Ateinančią žiemą pasirodo galingasis „Betmenas prieš Supermena: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“), o kiek vėliau – šiuo metu filmuojamas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Tikėtina, kad parodoje apsilankys serialų „Strėlė“ (angl. „Arrow“), „Žaibas“ (angl. „The Flash“), „Supermergaitė“ (angl. „Supergirl“) ir „Gotamas“ (angl. „Gotham“) žvaigždės.

Didelė tikimybė, kad „20th Century Fox“ į parodą atsiųs filmų „Fantastiškasis ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“) bei „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) atstovus.

Studijos „Sony“ (kuriai priklauso Džeimso Bondo franšizė) bei „Paramount“ (šiemet pateiksianti „Neįmanomos misijos“ ir „Terminatoriaus“ tęsinius) pranešė nedalyvausiančios parodoje.

Garsusis San Diego „Comic-Con“ renginys vyks liepos 9-12 dienomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles