„Reklamos vilkų“ kūrėjas sugrįš į televiziją su ambicingu projektu

„Reklamos vilkų“ kūrėjas sugrįš į televiziją su ambicingu projektu

Sukūręs vieną populiariausių ir geriausių visų laikų serialų „Reklamos vilkai“ (angl. „Mad Men“), scenaristas Matthew Weineris po dviejų metų pertraukos grįš į televizijos pasaulį su ambicingai skambančiu serialu.

Kaip praneša tinklapis „Deadline“, M. Weineris po ilgų derybų sukirto rankomis su garsiąja prodiusavimo kompanija „Weinstein Company“ ir „Amazon“ platforma. Garsusis kūrėjas rašys ir prodiusuos aštuonių serijų antologinį serialą, o bent pusę serijų jis ruošiasi ir režisuoti.

Pasak „Deadline“, kuriems šią naujieną patvirtino pats M. Weineris, serialu buvo susidomėjusios net šešios kompanijos, tačiau derybas laimėjo „Amazon“, pasiūliusi daugiau nei 70 mln. dolerių už aštuonias serijas. Nors konkrečių žinių apie siužetą nėra, panašu, kad serialo veiksmas vyks šiomis dienomis skirtinguose pasaulio miestuose.

M. Weinerio sugrįžimas į televiziją buvo laukiamas nuo pat akimirkos, kai pasibaigė „Reklamos vilkai“. Septynis sezonus rodytas serialas, pasakojęs apie septintojo dešimtmečio reklamos agentūrą, laimėjo 16 „Emmy“ apdovanojimų, iš kurių net keturi – už geriausią metų serialą. Anksčiau M. Weineris dirbo seriale „Sopranai“ (angl. „The Sopranos“), kur paskutiniaisiais serialo sezonais parašė garsiausias serialo serijas.

Pastaruoju metu M. Weineris buvo pasirodęs žiniasklaidoje dėl to, kad pranešė apie savo debiutinio romano pasirodymą. Pirmoji scenaristo knyga pasirodys 2017 m. rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles