„Keršytojai: Begalybės karas“ oficialiai pasiekė 2 milijardų dolerių ribą

„Keršytojai: Begalybės karas“ oficialiai pasiekė 2 milijardų dolerių ribą

Per paskutinius 10 metų „Marvel“ nuėjo neblogą kelią: 19 MCU („Marvel“ kinematografinės visatos) filmų, 13 serialų, 17 milijardų surinktų JAV dolerių bei nesuskaičiuojami kiekiai parduotų žaislų, marškinėlių ir kitos atributikos. Šiandien „Marvel“ gali pasigirti ir dar vienu pasiekimu: „Keršytojai: Begalybės karas“ tapo daugiausiai uždirbusiu „Marvel“ filmu ir ketvirtuoju apskritai daugiausiai uždirbusiu filmu per istoriją – šiuo metu jį lenkia tik Jameso Camerono „Įsikūnijimas“ ir „Titanikas“ bei pirmoji naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis „Galia nubunda“.

„Marvel“ filmai, kitaip, nei „DC“, atrodo saugi investicija: dar nei vienas MCU filmas nebuvo laikomas nesėkme (išskyrus įvairias nuomones apie antrąjį Toro filmą), o prieš naująjį Keršytojų filmą pasirodžiusi „Juodoji pantera“ beveik pasiekė antrojo „Keršytojų“ filmo surinktą sumą, įrodydama, kad milžiniška aktorių komanda nėra būtina, norint sužavėti žiūrovus ir pritraukti juos į kino teatrus.

Dar vienas smagus faktas: pirmasis MCU filmas „Geležinis žmogus“ buvo laikomas milžiniška sėkme: 140 mln. JAV dolerių kainavusi juosta uždirbo 585 mln. dolerių – šiandien naujausias MCU filmas viršijo šią sumą daugiau nei 3 kartus ir tapo filmu, oficialiai peržengusiu 2 mlrd. ribą.

Natūraliai kyla klausimas: ar tai „Marvel“ aukščiausias taškas, ar tik pradžia? Galbūt nepasisekęs „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ yra tik nesėkmingas sequel/prequel (liet. tęsinio/priešistorės) tradicijos pavyzdys, o ne atsibodusio trendo dalis? Bet kokiu atveju, laukiame vasaros vidurio, kai pasirodys naujasis „Skruzdėliuko“ filmas!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles