Jamesas McAvoy atliks pagrindinį vaidmenį seriale „Jo tamsiosios jėgos“

Jamesas McAvoy atliks pagrindinį vaidmenį seriale „Jo tamsiosios jėgos“

Nuolatinė kino filmų žvaigždė Jamesas McAvoy‘us pasirašė sutartį su BBC dėl naujo fantastinio televizijos serialo. J. McAvoy‘ui atiteko pagrindinis vaidmuo seriale „Jo tamsiosios jėgos“ (angl. „His Dark Materials“), kuris bus kuriamas pagal Philipo Pullmano parašytą trilogiją.

Istorija pasakoja apie du vaikus, Lairą ir Vilą, kurie ieško nuotykių keliaudami paralelinėse visatose. O kokį vaidmenį čia atliks J. McAvoy‘us? Kaip paaiškėjo, jis vaidins našlaitės Lairos biologinį tėvą lordą Asrielį. Pačią Lairą įkūnys filmo „Loganas“ žvaigždė Dafne Keen, kuri šiame filme vaidino Laurą, dar žinomą kaip X-23. Ir kaip tyčia, J. McAvoy‘us vaidins Profesorių X kitose „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) dalyse. O šiame seriale aktorius prisijungs prie komandos, kurią sudaro kompozitorius Lin-Manuelis Miranda, įkūnysiantis orievį Li Skorsbį, Ruth Wilson, vaidinsianti buvusią lordo Asrielio žmoną ponią Kolter, bei Clarke‘as Petersas, kuris vaidins profesorių, užauginusį mergaitę Lairą.

Jeigu šie personažai jau dabar skamba pažįstamai, nors ir neteko skaityti knygų, pagal kurias kuriamas serialas, taip gali būti dėl to, kad tai nėra pirmas kartas, kada P. Pullmano trilogija perkeliama į ekranus. 2007 m. filmas „Auksinis kompasas“ (angl. „The Golden Compass“) buvo pirmosios trilogijos tomo ekranizacija. Aktorius Danielis Craigas vaidino dabar jau J. McAvoy personažą, o kartu filmavosi ir Freddie‘is Highmore‘as, Nicole Kidman bei Eva Green. Nors potencialo buvo visos trilogijos ekranizavimui, deja, „Auksinio kompaso“ tęsinys taip ir nepasirodė kino ekranuose.

Aktorius J. McAvoy BBC seriale „Jo tamsiosios jėgos“ pradės filmuotis birželio pabaigoje, o pats serialas apims tik 8 epizodus. „Jo tamsiosios jėgos“ bus transliuojamas per „BBC One“. Tai amerikiečiai turi nuspręsti, kur dar šis serialas gali būti transliuojamas. Dabar dėl galimybės transliuoti šį serialą derasi „Netflix“ bei „Apple“. Panašu, kad „Jo tamsiosios jėgos“ bus kupinas netikėtumų bei nuotykių. Kol kas dar nėra žinoma, kada galėsime pamatyti šį serialą, tačiau manoma, kad išleidimo data turėtų būti paskelbta greitu metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles