Planuojama iš naujo perkurti „Karibų piratų“ filmą

Planuojama iš naujo perkurti „Karibų piratų“ filmą

Praėjo jau 15 metų nuo to, kai filmas „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ (angl. „Pirater of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl“) pasirodė kino teatruose ir paskelbė šių filmų istorijos pradžią. Ir kas galėjo pamanyti, kad viskas prasidės nuo teminio „Karibų piratų“ Disnėjaus parko? Su dar penkiais šios plačiai žinomos istorijos filmais, „Karibų piratai“ yra 12-toje vietoje, kaip vienas daugiausiai uždirbusių visų laikų filmų. O po pernai metais pasirodžiusios dalies „Salazaro kerštas“ (angl. „Dead Men Tell No Tales“), sklido kalbos ir apie šeštosios dalies kūrimą. Tačiau dabar paskelbta dar viena naujiena: kino kompanija „Disney“ planuoja perkurti „Karibų piratų“ filmą iš naujo, pasitelkdami filmo „Deadpool“ autorius –  prodiuserį Rhettą Reese‘ą ir scenaristą Paulą Wernicką, sukurti naujai „Karibų piratų“ istorijai.

Naujienų portalas „Deadline“ praneša, kad R. Reese‘as ir P. Wernickas, geriausiai žinomi už tokių filmų kaip „Deadpool“, „Zombių žemė“ (angl. „Zombieland“) ir „Gyvybė“ (angl. „Life“) scenarijus, dar tik pradeda kalbas su „Disney“ apie „Karibų piratų“ perkūrimą. Kol kas šis projektas oficialiai dar nesulaukė žalios šviesos iš kino studijos, tačiau be to, kad R. Reese‘as ir P. Wernickas kurs perdirbinio scenarijų, Jerry‘is Bruckheimeris liks kaip filmo prodiuseris.

Vis dar lieka neaišku, ar aktorius Johnny‘is Deppas ir kiti, „Karibų piratų“ dalyse mums jau matyti aktoriai, bus įtraukti į šį naują projektą. Atsižvelgiant į tai, kaip laisvai terminas „perkūrimas“ (angl. reboot) yra vartojamas Holivude, yra dvi kryptys, kuriomis su „Karibų piratų“ istorija gali pasukti „Disney“. Pirmoji, tai kad šis naujasis filmas vyks tame pačiame tęstinumo lygyje kaip ir ankstesni filmai, tačiau palikus kapitoną Džeką Sperou ir jo įgulą ir atsigręžiant į naujus, o galbūt anksčiau ir matytus, smulkesnius veikėjus. O kitas variantas būtų toks, kad R. Reese‘as ir P. Wernickas imsis visiškai naujos pradžios ir ignoruos jau esamus „Karibų piratų“ filmus. Šis pasirinkimas, ko gero, atvertų kelią kitam aktoriui įkūnyti kapitoną Džeką Sperou arba, kaip teigiama pirmame variante, būtų susitelkiama ties nauju veikėju.

Nors filmas „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ tapo tiek kritikų, tiek komerciniu hitu, kai buvo išleistas 2003 m., filmo tęsiniai susilaukė kur kas sunkesnių laikų kritikos lauke, kur skendo įvairiose neigiamose apžvalgose. Tačiau iš komercinės pusės, šie filmai sublizgėjo kur kas geriau, nors pernai metų filmas „Salazaro kerštas“ uždirbo tik 794,9 milijonus dolerių ir tapo antruoju mažiausiai uždirbusiu šios istorijos filmu. Apie šeštąją „Karibų piratų“ ir jos gamybą jau buvo patvirtinta panašiu metu pernai, bet panašu, kad „Disney“ svarsto piratų istoriją pasukti visai kita kryptimi. Kino kūrėjai R. Reese‘as ir P. Wernickas pastaruoju metu sukūrė nemažai neįtikėtinai stiprių filmų, todėl galbūt verta tikėtis, kad jie sukurs šviežią ir dėmesio vertą piratų istoriją. Taip pat verta paminėti, kad tai ne vienintelis legendinio filmo perkūrimas, ties kuriuo dirba šie kino gamybos vilkai, šiuo metu jie taip pat perrašo ir naują scenarijų „Clue“ filmui.

Šiuo metu belieka sulaukti daugiau naujienų, kokiu keliu visgi pasuks kūrėjai ir ar sulauksime jau tradicija tapusios istorijos tęsinio, ar išvysime visiškai kitus veikėjus ir istoriją.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. LOL / 2018 spalio 25

    Parkas atsidare 1967 metais. Pagal jis ir buvo sukurtas filmas, o ne atvirksciai.

  2. Vilma Kulytė / 2018 spalio 25

    Ačiū už pastebėjimą! Ištaisėm klaidą. 🙂