Kitais metais pasirodys „Paveldėto“ režisieriaus filmas apie pagonių kultą

Kitais metais pasirodys „Paveldėto“ režisieriaus filmas apie pagonių kultą

Šiemet išleidęs pirmąjį savo pilnametražį filmą „Paveldėtas“ (angl. „Hereditary“), režisierius Ari Asteris neilgai trukus sulaukė didžiulės sėkmės, tad natūralu, jog siaubo fanai iškart pradėjo laukti kito jo darbo. Juostą išleidusi studija „A24“ jau skelbia apie būsimą A. Asterio projektą, kuris pasirodys 2019-ųjų vasarą.

Filme pasirodys tokie aktoriai kaip Willas Pouteris („Hju Glaso legenda“/ „The Revenant“, „Bėgantis labirintu“/ „Maze Runner“), Jackas Reynoras („Brolis“/ „Kin“, „Sing Street“) bei Florence Pugh („Ledi Makbet“/„Lady Macbeth“). Pranešime skelbiama, jog F. Pugh ir J. Reynoras vaidins porelę, vykstančią į Švediją, kurioje susiruošė aplankyti draugo gimtinę ir ten vyksiantį vidurvasario festivalį. Prasidėjusi kaip idiliškos atostogos, kelionė greitai pavirsta kraupiomis ir kupinomis smurto varžybomis, kurias organizuoja vietinis pagoniškas kultas.

Dar birželį A. Asteris pasakojo apie šį projektą, sakydamas, kad filmavimo darbai vyks Vengrijoje. Anot jo, tai bus skandinaviško folko siaubo filmas. Skelbiama, jog tai bus didžiausias studijos „A24“ projektas.

Kol kas filmo pristatymas skamba labai panašiai į 2017-ųjų „Netflix“ juostą „Ritualas“ (angl. „Ritual“), tačiau vertėtų palaukti tolimesnių detalių. Numatoma filmo pradžia – 2019-ųjų rugpjūčio 9-oji.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles