T. Hardy vaidintų C. Nolano režisuotame Džeimso Bondo filme

T. Hardy vaidintų C. Nolano režisuotame Džeimso Bondo filme

Dažnai kaip vienas realiausių kandidatų į Džeimso Bondo vaidmenį įvardijamas britų aktorius Tomas Hardy‘is apie potencialią rolę kalba nenoriai, tačiau pripažįsta, kad jeigu filmą režisuotų Christopheris Nolanas, jis tokiame projekte pasirodytų nedvejodamas.

Tai jis pripažino duodamas interviu „The Daily Beast“. Nors T. Hardy‘is teigė, kad tarp aktorių egzistuoja supratimas, jog nevalia garsiai kalbėti apie Bondą, žurnalistai iš jo išpešė tai, kad aktorius išties norėtų suvaidinti Bondiados filme, kurį režisuotų C. Nolanas ir kuriame pagrindinio blogiečio vaidmenį atliktų Michaelas Fassbenderis.

„Kadangi Danielis [Craigas] yra toks nuostabus, ir po to, kaip įspūdingai viską padarė [Samas] Mendesas ir Barbara [Broccoli, filmų apie Bondą prodiuserė], viską įsivaizduoti iš naujo būtų labai sunku,“ sakė aktorius. „Man įdomu, kaip atrodys kita franšizės dalis, ir manau, kad toks žmogus kaip Christopheris Nolanas yra galinga asmenybė, kuri, patekusi į tą pasaulį, galėtų atnešti kažką naujo ir dar kartą sukurti kažką įsimintino.“

C. Nolanas yra ne kartą išreiškęs norą režisuoti Bondiados filmą, tačiau iki šiol nerado tinkamos progos. Jis su T. Hardy dirbo jau dviejuose filmuose – „Pradžia“ (angl. „Inception“) bei „Tamsos riterio sugrįžimas“ (angl. „The Dark Knight Rises“), – o šiemet aktorius pasirodys ir naujajame režisieriaus projekte „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“).

Tuo tarpu žurnalisto paminėtas M. Fassbenderis yra buvęs T. Hardy mokslo draugas, dėl ko jųdviejų suporavimas galėtų būti įsimintinas.

Ilgame interviu aktorius taip pat kalbėjo apie tai, kad, nepaisant gandų, filmo „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) filmavimo aikštelėje tarp jo ir Charlize Theron nebuvo didelių nesutarimų, kurie būtų pakenkę bendram jųdviejų darbui. T. Hardy užsiminė ir apie tai, kad jo kūnas nukentėjo nuo to, kaip stipriai jis turėjo pasikeisti skirtingoms rolėms. Anot aktoriaus, daugiausiai jam kainavo „Tamsos riterio sugrįžime“ pasirodžiusio Beino vaidmuo, kuriame jis turėjo būti ypač raumeningas. Visą interviu galima paskaityti čia.

T. Hardy šiuo metu vaidina naujajame seriale „Tabu“ (angl. „Taboo“). „Diunkerkas“ kino teatrus pasieks šių metų liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles