Pasirodė naujas filmo „Oazė: žaidimas prasideda“ vaizdo klipas

Kino studija „Warner Bros.“ paviešino naująjį vaizdo klipą apie šiais metais pasirodysiantį Steveno Spielbergo fantastinį filmą „Oazė: žaidimas prasideda“ (angl „Ready Player One“).

Vaizdo klipas prasideda režisieriaus S. Spielbergo filmų retrospektyva bei rašytojo Ernesto Cline’o pasakojimu apie tai, kaip jis užaugo žiūrėdamas garsiojo režisieriaus filmus. Būtent E. Cline’as parašė to paties pavadinimo bestselerį ir prisidėjo prie „Oazė: žaidimas prasideda“ scenarijaus kūrimo.

Labai laukiamas fantastinis filmas pasakos apie distopinę ateitį, kai visi miestai tampa visiškai kitokie, nei esame pratę matyti. Civilizacija yra sunykusi, o visas gyvenimas iš realaus pasaulio persikelia ten, kur yra gera – į „Oazę“. Čia kiekvienas vartotojas gali būti tuo, kuo tik nori, o pasaulio ribas apibrėžia tik fantazijos kiekis.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks daug garsių aktorių. Išvysime Marką Rylance‘ą, Beną Mendelsohną, Simoną Peggą, T. J. Millerį, Tye Sheridaną, Olivią Cooke, Hannah John-Kamen ir kitus.

Filmas kino teatrus turėjo pasiekti jau preaeitų metų gruodžio 15 dieną, bet dėl premjeros diubliavimosi su „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“, pasirodymo data buvo atidėta. Filmas kino teatrus pasieks jau kovo 30 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles