„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ parodija pasirodys kitais metais

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ parodija pasirodys kitais metais

Vienu didžiausių šių metų Holivudo hitų tapęs filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) pelną neša ne tik jį sukūrusiai studijai. Kaip praneša „Deadline“, komikas Marlonas Wayansas jau spėjo suplanuoti šio erotinio filmo parodiją.

Teises į filmą „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Black“) nusipirko kompanija „Open Road“. Pranešama, kad už šias teises jie sumokėjo 5 milijonus dolerių ir pasižadėjo, kad filmas kino teatruose pasirodys 2016 metų sausio 29 dieną.

Filmą kursiantis M. Wayansas yra išgarsėjęs dėl ne vieno pasirodymo parodijų filmuose. Jis yra vaidinęs dviejose „Paties baisiausio filmo“ (angl. „Scary Movie“) dalyse, itin blogai vertinamame filme „Norbitas“ (angl. „Norbit“) ir daugelyje kitų abejotinos kokybės komedijų. Bene geriausiai M. Wayansas yra pažįstamas iš penkis sezonus rodyto serialo „Broliai Wayansai“ (angl. „The Wayans. Bros“), kurį sukūrė kartu su savo broliu Shawnu.

Pranešama, kad „Open Road“ įsigijo filmą dėl gerų santykių su pačiu M. Wayansu, kadangi jie kartu yra sukūrę siaubo filmų parodiją „Vaiduoklių namas“ (angl. „A Haunted House“). Ir šį filmą, ir „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ M. Wayansas parašė kartu su savo ištikimu pagalbininku Ricku Alvarezu.

Kol kas neaišku, apie ką suksis naujoji jo kurta parodija. Žinant tai, kaip pastaruoju metu yra šaipomasi iš erotinio filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, švelnios parodijos tikėtis tikrai neverta. Atkreipiant dėmesį į parodijos pavadinimą ir į M. Wayanso dažniausiai aptariamas temas, tikėtina, kad filmas koncentruosis ir į rasės temą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles