Rudenį pasirodys dokumentinis filmas apie Donaldą Trumpą

Rudenį pasirodys dokumentinis filmas apie Donaldą Trumpą

Vieni šią žinią sutiko džiūgaudami, kiti pasipiktinę. Greitai pasirodys dokumentinis filmas apie Donaldą J. Trumpą. Žinia, atrodo, nieko nestebina, tačiau filmo režisierius – išskirtinė asmenybė.

Michael‘as Moore‘as –  liberalių dokumentinių filmų kūrėjas, žinomas dėl savo nagrinėjamų karštų, visuomenei aktualių ir ne visada jaukių temų. M. Moore‘o filmai kartu yra ir labai kontroversiški. Viename savo  pirmųjų filmų „Boulingas Columbinei“ (angl. „Bowling for Columbine“) jis pasakoja apie 1999-ųjų susišaudymą Columbine vidurinėje mokykloje bei Jungtinių Amerikos Valstijų ginklų kultūrą. Šis filmas buvo įvertintas Oskaru. Filme „Nesveikuolis“ (angl. „Sicko“) pasakojama apie JAV sveikatos apsaugos sistemą.  Jis taip pat režisavo ir prodiusavo filmą „Ferenheitas 9/11“ (angl.  „Fahrenheit 9/11“), kuriame kritiškai vertino Geoge‘o W. Busho prezidentavimą ir jo paskelbtą karą terorizmui.

Režisierius kuria naują istoriją apie šių dienų sensaciją – milijonierių ir TV laidų garsenybę, tapusį 45-uoju JAV prezidentu – Donaldą J. Trumpą. Naujasis filmas vadinsis „Farenheitas 11/9“ (angl. „Fahrenheit 11/9“) – tai užuomina į prieš tai minėtą juostą, o „11/9“ simbolizuoja datą, kai D. Trumpas išrinktas prezidentu. Apie tai, kas konkrečiai bus pasakojama filme, režisierius kalba nenoriai. Vieno interviu metu užsiminė, jog išvysime tokių dalykų, kurių dar niekur nematėme ir negirdėjome.

„Michael‘o Moore‘o filmas yra provokuojantis ir komiškas žvilgsnis į laikotarpį, kuriuo gyvename. Bus gvildenami du pagrindiniai klausimai: kaip, po galais, mes čia atsidūrėme, ir kaip, po galais, iš čia ištrūkti. Taip vienas tų filmų, kurį reikia pažiūrėti kol dar ne vėlu“ – rašo portalas „thehollywoodreporter.com“.

Pats autorius paskelbė, jog filmas pasirodys jau šį rugsėjį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles