S. Spielbergas su H. Fordu vis dar planuoja kurti penktąją „Indianos Džounso“ dalį

S. Spielbergas su H. Fordu vis dar planuoja kurti penktąją „Indianos Džounso“ dalį

Kartais net ir geriausi kino kūrėjai nežino, kada reikia sustoti. Šįkart režisierius Stevenas Spielbergas prabilo apie vis dar gyvus ir labai realius penktosios „Indianos Džounso“ dalies planus.

Negana to, jis vis dar planuoja kurti penktąją dalį kartu su Harrisonu Fordu. Tai kūrėjas atskleidė duodamas interviu tinklapiui „Yahoo“, kuomet reklamavo naujausią savo filmą „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“).

Konkrečių detalių apie projektą niekas nežino ir S. Spielbergas tiesiog užsiminė, kad filmas bus kuriamas, tačiau net ir didžiausi franšizės gerbėjai dėl to nedžiūgavo. Naujausias filmas apie garsiojo archeologo nuotykius „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull“) susilaukė tragiškų gerbėjų ir kritikų įvertinimų, net jeigu filmas atnešė didžiulę finansinę sėkmę.

Šių metų pradžioje buvo pasirodę pranešimų, kad „Lucasfilm“ ruošiasi franšizę kurti iš naujo ir tuo metu buvo aktyviai ieškomas naujasis Indiana Džounsas. Buvo pasirodę pranešimų, jog šis vaidmuo buvo pasiūlytas Chrisui Prattui, tačiau tai pasirodė esą tik spėliojimai. Žinant tai, jog jau ketvirtojoje dalyje S. Spielbergas į filmą įtraukė Džounso sūnų vaidinusį Shia LaBeoufą, visai tikėtina, kad į naujausią filmą bus įtraukta jaunesnė garsiojo herojaus versija.

Indianos Džounso franšizė kartu būtų viena iš daugelio, į kurią savo karjeros pabaigoje grįžta H. Fordas. Gruodžio 18 dieną pasirodysiančiame filme „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) jis dar kartą įkūnys Haną Solo, o jo pasirodymas antrojoje „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) dalyje taip pat yra labai tikėtinas.

Naujausias S. Spielbergo filmas „Šnipų tiltas“ Lietuvos kino teatruose pasirodys lapkričio 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles