Holivude pripažintas italas papasakojo, kodėl filmo „Išmokyk mane mylėti“ emocinį užtaisą patikėjo Russellui Crowe

Italų režisierius Gabrielle Muccino, pelnęs Holivudo pripažinimą tokiais filmais kaip „Ieškantys laimės“ (angl. „The Pursuit of Happyness“) bei „Septynios sielos (angl. „Seven Pounds“), į kino teatrus atgabena dar vieną jautriausias sielos stygas užgausiantį filmą, romantišką dramą „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“). Naujojoje juostoje žiūrovai išvys sujungtas dvi istorijas – sunkia liga susirgusio rašytojo, mylinčio tėvo ir suaugusios jo dukros, iš vaikystės atsinešusios nesaugumo jausmą ir bijančios pamilti.

G.Muccino gali didžiuotis išties galingu filmo „Išmokyk mane mylėti“ aktorių sąstatu. Greta jaunųjų Holivudo žvaigždžių Amandos Seyfried ir Aarono Paulo vieną pagrindinių personažų įkūnijo kino industrijos pažiba Russellas Crowe, o antraplanius vaidmenis atliko tokios garsenybės kaip Diane Kruger, Jane Fonda ir Octavia Spencer.

Duodamas interviu italų portalui Distorsioni.net „Išmokyk mane mylėti“ režisierius teigė esąs ypač laimingas, kad „Oskarą“ savo sąskaitoje turintis R.Crowe prisidėjo prie šio projekto. „Šis mano darbas yra paremtas aktorių meistriškumu. Negalėjau įsivaizduoti tinkamesnio aktoriaus nei Russellas, galinčio perteikti šią emociškai intensyvią dramą. Jos herojai balansuoja ant ribos, akimirkomis juosta drasko širdį, o kitomis – pakylėja“, – sakė G.Muccino.

R.Crowe atliekama vienišo tėvo Džeiko rolė išties atskleidžia visą jausmų paletę – džiaugsmingas akimirkas su mylima dukra, mėginimus užpildyti jos dienas juoku, nerimą dėl ateities ir siaubą suvokus, kad silpstant sveikatai jis nebegali mergaite rūpintis pats. Taip pat žiūrovai išvys kūrybinę rašytojo kelionę, vidinę dramą, nenorą pasiduoti ir meilės pripildytas dukrai skirtas jo knygas.

„Russellas yra aktorius, gebantis perduoti ryškias, labai sodrias emocijas. Jis vaidina visu kūnu, tarsi spinduliuoja jausmą visa esybe. Jam įžengus į kambarį net už filmavimo aikštelės ribų galima pajusti jo buvimą, o ekrane šis įspūdis padidėja keleriopai. Jo dėka dramatiškumas įgyja skirtingus atspalvius ir tampa daugiasluoksnis“, – neslėpdamas susižavėjimo kalbėjo italų kino kūrėjas.

Jautri ir šilta istorija apie tikrus jausmus ir gyvenimo išbandymus bei viską įveikiančią meilę Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 23 dieną.

Filmo „Išmokyk mane mylėti“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles