J. J. Abramsas bus paskutinis žmogus, prisilietęs prie septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies

Artėjant gruodžiui, daugelis kino mėgėjų su nekantrumu laukia naujojo režisieriaus J. J. Abramso filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Septintasis epizodas kelia daug džiaugsmo filmų serijos gerbėjams, tačiau iki šiol kėlė ir vieną klausimą – kas atliks paskutinį juostos montažą. Kaip praneša portalas „The Playlist“, tai padarys pats filmo režisierius.

Tikrai ne paslaptis, kad paskutinius didžiųjų juostų montažus atlieka studijų atstovai, o ne filmų kūrėjai. Būtent dėl šios priežasties kartais įvyksta tam tikri nesusipratimai, kai galutinis ir kinus pasiekęs filmo variantas būna negailestingai sudirbamas kritikų, o režisieriai dievagojasi, kad jų vizija buvo visai kitokia. Kaip konkretų pavyzdį galima būtų išskirti šių metų vieną labiausiai nuvylusių projektų „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic 4“). Būtent taip filmo nesėkmę likus parai iki oficialios premjeros aiškino juostos režisierius Joshas Trankas.

Ne tokia ir paslaptis yra ir faktas, jog kino studija „Disney“ savo produkciją prižiūri ypatingai griežtai. Negana to, kad retai kada leidžia daryti išankstines premjeras, o jei leidžia, vos pora dienų anksčiau, tai ir galutinis variantus dažniausiai peržiūri taip pat. To labiausiai ir bijojo „Žvaigždžių karų“ fanai, manantys, kad filmo nekuriantis asmuo gali viską sugadinti. Ir iš esmės jie yra teisūs, tačiau čia stojo J. J. Abramsas, kuris iškart visus ėmė raminti, teigdamas, jog galutinį filmo montažą atliks tik jis, tad films nebus „Disnifikuotas“.

„Jie mums leido sukurti tokį filmą, kokį norėjome. Net sunku nusakyti, kaip gerai Bobas Igeris ir Alanas Hornas suprato, ką jie turi savo rankose. Jie neketina Disnifikuoti būsimo filmo ir nedaro nieko blogo, išskyrus tai, kad leidžia Kathleen Kennedy, nuostabiai prodiuserei, vadovauti studijai „LucasFilm“ ir vesti franšizę ten, kur ji ir turėtų keliauti“, – apie darbą su „Disney“ vadovybe kalbėjo J. J. Abramsas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Harrisonas Fordas, Markas Hamillas, Carrie Fisher, Domhnallas Gleesonas, Simonas Peggas, Oscaras Isaacas, Andy‘is Serkis, Adamas Driveris, Gwendoline Christie, Lupita Nyong‘o ir kiti.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ kinus pasieks gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles