Pagal „Sostų karų“ autoriaus knygą bus kuriamas naujas serialas

Pagal „Sostų karų“ autoriaus knygą bus kuriamas naujas serialas

„HBO“ dukterinė televizijos kompanija „Cinemax“ pradėjo derybas su „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) kūrėju rašytoju George‘u R. R. Martinu. Kaip pats autorius paskelbė šeštadienį, televizija nori, kad jis parašytų scenarijų pagal jo paties vilkolakių romaną kuriamam serialui „Odų pirkliai“ (angl. „The Skin Trade“).

Knyga pasirodė devintojo dešimtmečio pabaigoje. „Odų pirkliai“ yra penktoji siaubo antologijos „Nakties vizijos“(angl. „Night Vision“) dalis. Pripažinta kaip viena geriausių knygų apie vilkolakius, „Odų pirkliai“ buvo pelnė Pasaulinį fantastikos apdovanojimą.

Pati „Cinemax“ naująjį serialą pristato taip: „Skolų išieškotojas Vilis Flambo, kuris kartais pavirsta vilkolakiu ir jo draugas privatus tyrėjas Randis Veidas savo pūvančiame pramoniniame mieste atskleidžia tamsią paslaptį, slypinčią už šiurpių žmogžudysčių serijos“.

Pasak paties rašytojo, jis „visada įsivaizdavo, kad ši knyga taps televizijos serialu“. „Odų pirkliai“ buvo kelis kartus perleista, taip pat jos pagrindu sukurta komiksų serija ir grafinė novelė.

Tarp kitko, „Cinemax“ „Odų pirklius“ paversti serialu norėjo jau gana seniai. Pats G. R. R. Martinas nurodo, kad dar 1991 m. bandė parduoti „Odų pirklių“ autorines teises, kai „ABC“ televizija pasirinko kitą jo kūrinį „Durys“ (angl. „Doorways“), kuris, kaip paaiškėjo vėliau, tapo ne itin nusisekusiu pilotiniu serialu. „Na, vėluojame tik keliais dešimtmečiais“, juokauja G. R. R. Martinas.

Be G. R. R. Martino būsimo serialo scenarijų taip pat rašys Kalinda Vazquez, kūrusi tokius serialus kaip „Kalėjimo bėgliai“ (angl. „Prison Breaks“), „Senų senovėje“ (angl. Once upon a Time“), „Nikita“ ir „Taikinys“ (angl. „Human Target“). G. R. R. Martinui į pagalbą pakviesti kitą scenaristą buvo būtina, kadangi rašytojas, įsipareigojęs leidyklai dėl naujos „Sostų karų“ dalies, vienas nebūtų galėjęs imtis „Odų pirklių“ scenarijaus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles