Norima sustabdyti filmo su Tomu Cruise‘u „Mena“ kūrimą

Norima sustabdyti filmo su Tomu Cruise‘u „Mena“ kūrimą

Kino studijai „Universal“ buvo iškeltas ieškinys dėl kuriamo filmo „Mena“ (angl. „Mena“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks aktorius Tomas Cruise‘as. Juostą apie Kovos su narkotikais agentūros informatorių Barry‘į Sealą nori sustabdyti pirmoji jo duktė Lisa Seal Frigon. Būtent ji Luizianos valstijoje padavė į teismą studiją „Univeral“.

Dougo Limano režisuojama juostą turėtų būti apie B. Sealo gyvenimą maždaug tuo laikotarpiu, kai JAV teisėsaugos agentai užverbavo B. Sealą, kad galėtų sulaikyti Kolumbijos narkotikų kartelio bosą Pablo Escobarą. B. Sealas žuo 1986 metais, kaip manoma, nuo Kolumbijos žudikų rankų. Šis įvykis iškėlė klausimą, ar JAV neturėjo labiau stengtis saugoti savo informatorių. Akivaizdu, kad žuvęs kartelio narys ir informatorius po savęs paliko gana gausią ir labai pavydžią šeimą.

Kaip rašoma ieškinyje, „Universal“ susitarė su trečiąja B. Sealo žmona ir trimis vaikais, kurie už teisę kurti filmą ir „teisę į vardą“ gavo 350 tūkst. dolerių. Tuo tarpu vyriausioji B. Sealo dukra, gimusi dar pirmojoje santuokoje, o dabar dar ir laikoma B. Sealo turto paveldėtoja ir valdytoja, nebuvo labai patenkinta šiuo sprendimu. Greičiausiai dėl to, kad nieks su ja tais 350 tūkst. dolerių nepasidalino.

„Nors „teisės į gyvenimo istoriją“ apie Barry‘į Berrimaną Sealą priklauso turto valdytojai, atsakovai Debbie‘ė, Aaronas, Christina ir Deanas nepasidalijo gautomis pajamomis su turto valdytoja po sutarties su atsakove „Universal“, o gautas pajamas panaudojo savo reikmėms ir naudai“, – rašoma ieškinyje.

Kol kas neaišku, ar toks ieškinys paveiks filmo kūrimą, tačiau studija „Universal“ nepateikė jo atsakymo dėl jiems pateikto ieškinio. Pagal planus „Mena“ turėtų pasirodyti 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles