Guillermo del Toro norėtų perkurti „Naminių gyvūnėlių kapines“

Guillermo del Toro norėtų perkurti „Naminių gyvūnėlių kapines“

Meksikiečių kilmės režisierius Guillermo del Toro yra tas kino kūrėjas, kuris nuolat šneka apie galimybes kurti vieną ar kitą filmą. Tai režisierius, kurio klausytis visuomet įdomu, nes bet kuriame interviu jis gali kalbėt apie monstrus, siaubo pasakojimus, XIX amžiaus meilės istorijas ar dar ką nors, kas galiausiai tampa jo filmų idėjomis. Kartais savo idėjas jis paskelbia ir „Twitter“ paskyroje. Taip atsitiko ir šįkart.

Pastaruoju metu G. del Toro pradėjo erzinti savo gerbėjus mintimis apie kultinio Stepheno Kingo romano „Naminių gyvūnėlių kapinės“ (angl. „Pet Sematary“) perkėlimu į didžiuosius ekranus. Kadangi filmas jau buvo sukurtas, tai galima teigti, jos režisierius norėtų perkurti istoriją. Savo „Twitter“ paskyroje G. del Toro parašė: „Dienos knyga: Stepheno Kingo „Naminių gyvūnėlių kapinės“. Neapsakomai tamsi ir emocionali. Įtraukiantis skaitinys. Galėčiau nužudyt už galimybę sukurti filmą“.

Nors tokie šansai nėra labai dideli, o gal net ir nelabai įmanomi, žiūrint iš kino kūrėjo perspektyvos filmas būtų tikrai įdomus. Tai nebūtų pirmas siaubo filmas, kurį žiūrovams pristatytų G. del Toro. Kaip puikūs pavyzdžiai galėtų būti tiek dabar kinuose startavusi „Purpurinė kalva“ (angl. „Crimson Peak“) ar anksčiau pristatyti „Pano labirintas“ (angl. „Pan‘s Labyrinth“) ir „Velnio stuburas“ (angl. „The Devil‘s Backbone“).

Išleistas 1983 metais, Stepheno Kingo siaubo romanas „Naminių gyvūnėlių kapinės“ yra vienas baisiausių ir geriausių romanų, pasakojantis apie šeimą, kurios namas stovi labai netoli senovinės laidojimo žemės. Joje palaidoti padarai ilgai numirę nebūna. S. Kingas pats buvo išgąsdintas knygos turi, tad atidėjo knygos spausdinimą iki tol, kol privalė kažką priduoti leidybinei kompanijai, reikalavusiai turinio pagal kontraktą. 1989 metais pagal romaną buvo sukurtas ganėtinai neblogas filmas, tačiau vis dar laukiama naujos vizijos, kuri galėtų visiškai išpildyti turinį ir perteikti skausmą, tragediją ir siaubą, aprašytą romane.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles