Ryanas Goslingas vaidins pirmąjį žmogų Mėnulyje

Ryanas Goslingas vaidins pirmąjį žmogų Mėnulyje

Dar kartą įrodydami, kad svarbiausi susitarimai Holivude įvyksta iškart po didžiausių sėkmių, filme „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) kartu dirbę aktorius Ryanas Goslingas ir režisierius Damienas Chazelle nusprendė iškart pereiti prie dar vieno ambicingo projekto.

Pasak „Variety“, jiedu kurs biografinį filmą apie Neilą Armstrongą, 1969 metais tapusį pirmuoju žmogumi Mėnulyje. Filmas, pavadinimu „Pirmasis žmogus“ (angl. „First Man“), yra paremtas to paties pavadinimo Jameso Hanseno rašyta biografija, kurioje kruopščiai aprašomas N. Armstrongo gyvenimas likus keliems metams iki didžiosios jo kelionės ir pats išsilaipinimas Mėnulyje.

Filmą „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“) sukūręs D. Chazelle prie šio projekto prisijungė jau 2015 metais, tačiau anksčiau dar nebuvo konkretaus scenarijaus, pagal kurį būtų galima kurti filmą. Galiausiai scenarijų parašė Joshas Singeris, geriausiai žinomas kaip geriausio 2015 m. filmo Oskarą laimėjusios juostos „Sensacija“ (angl. „Spotlight“) scenaristas, už šį scenarijų taip pat pelnęs Oskarą.

Panašu, kad nebuvo atsitiktinumas, jog R. Goslingas ir D. Chazelle šiam projektui pasiryžo būtent dabar. D. Chazelle rašytas ir režisuotas muzikinis filmas „Kalifornijos svajos“, kuriame su R. Goslingu taip pat vaidina Emma Stone, jau uždirbo beveik 40 mln. dolerių ir yra minimas kaip realiausias pretendentas į geriausio metų filmo Oskarą, todėl „Pirmąjį žmogų“ kursianti „Universal“ studija jųdviejų sėkme nusprendė kuo greičiau pasinaudoti.

Anot „Variety“, juosta bus filmuojama 2017 m. pradžioje, todėl tikėtina, kad filmą išvysime 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles