Halkas į „Marvel“ filmus gali grįžti kur kas anksčiau nei spėliota

Halkas į „Marvel“ filmus gali grįžti kur kas anksčiau nei spėliota

Vienas didžiausių klausimų, gerbėjams kilusių po filmo „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), buvo tai, kur pačioje juostos pabaigoje dingo Halkas. Gali būti, kad atsakymą jau žinome.

Kaip praneša „JoBlo.com“, žaliasis monstras sugrįš anksčiau nei buvo spėliota. „Marvel“ filmų gerbėjai tikėjosi, kad jį greičiausiai pamatysime tik 2018 metais pasirodysiančiame filme „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“). Dabar spėjama, kad jis pasirodys trečiojoje „Toro“ dalyje „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“).

Pasak pranešimų, filmo veiksmas vyks tolimoje planetoje – ne Žemėje ar Asgarde, – kas gali tik pakurstyti gandus apie „Halko planetos“ (angl. „Planet Hulk“) filmą. Anksčiau buvo spėliojama, kad Halkas taip pat gali atsidurti kitoje kosmoso dalyje pas Galaktikos sergėtojus, tačiau Jamesas Gunnas yra ne kartą pasakęs, kad jo kuriamas filmas „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“) tikrai nebus ta vieta, kur pasirodys Briusas Baneris.

Į filmą „Toras: Ragnarokas“ tikrai sugrįš aktorius Chrisas Hemsworthas ir, tikėtina, Lokį įkūnijantis Tomas Hiddlestonas. Jeigu gandai pasitvirtins ir Halkas iš tikrųjų pasirodys paskutinėje Toro trilogijos dalyje, žiūrovų laukia tikrai įspūdingas reginys.

Jį veikiausiai režisuos Taika Waititi, scenarijaus autoriai – Craigas Kyle‘as ir Christopheris Yostas. Filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų lapkričio 3 dieną.

Tuo tarpu naujausia „Marvel“ franšizės dalis „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), kurioje grumsis galingiausi pasaulio herojai, pasirodys jau 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles