Dwayne‘as Johnsonas suvaidins kinų „Kietame riešutėlyje“

Dwayne‘as Johnsonas suvaidins kinų „Kietame riešutėlyje“

Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, kino studija „Legendary“ laimėjo mūšį dėl teisių į filmą „Dangoraižis“ (angl. „Skyscraper“), kuris aprašomas kaip „Kietas riešutėlis“ (angl. „Die Hard“) Kinijoje. Scenarijaus autoriumi ir režisieriumi tapo „Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re the Millers“) kūrėjas Rawsonas Marshallas Thurberis, o pagrindinį vaidmenį filme atliks Dwayne‘as Johnsonas.

„Dangoraižio“ scenarijus pasirodė vos prieš savaitę, tačiau jis sukėlė tikras bangas Holivude. Kino studijos „Paramount“, „Universal“ ir „Sony“ norėjo įsigyti teises šiam projektui, tačiau jas aplenkė „Legendary Pictures“. Vien už scenarijų studija „Legendary“ sumokėjo 3 mln. dolerių.

Apie ką bus filmas, nepranešama. Žinoma tik tiek, jog trilerio veiksmas vystysis kažkokiame dangoraižyje Kinijoje. Juosta bus panaši į klasikinį 1988 metų veiksmo filmą „Kietas riešutėlis“ su Briuce‘u Willisu.

Juostos filmavimas prasidės kitais metais, o filmo premjera numatyta 2018 metais. Tai bus jau antras bendras aktoriaus Dwayne‘o Johnsono ir režisieriaus R. M. Thurberio darbas. Šiais metais jie pristato veiksmo komediją „Centrinės pajėgos“ (angl. „Central Intelligence“), kurios premjera numatyta birželio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles