Pagaliau – pirmasis kruvinas anti-herojaus „Deadpoolo“ anonsas pasirodė internete

Pagaliau, po ilgo laukimo ir begalybės erzinančių vaizdelių, nuotraukų, kadrų ir dar bala žino ko, kino studija „20th Century Fox“ galiausiai paleido pirmąjį savo būsimo neeilinio anti-superherojaus filmo „Deadpoolas“ (angl. „Deadpool“) anonsą.

Iš esmės, didžioji dalis anonso medžiagos panaudota jau iš San Diego „Comic Con“ parodoje rodyto anonso, tik čia pridėta papildomų scenų, o kai kas ir patrumpinta. Šiame anonse tikrai netrūksta kraujo, o humoras tiesiog liejasi per kraštus. Matome ir nuorodų į kitus superherojus. Kad ir Žmogų vorą, kurio frazė „Su didele galia ateina didelė atsakomybė“ yra pakeičiama į „Su didele galia ateina visiška neatsakomybė“. Taip pat, anonso pradžioje išsijuokiama ir ankstesnio Rayano Raynoldso vaidmens, kai Veidas Vilsonas prašo nepadaryti jo kostiumo žalio. Ar animuoto.

Filmas pasakos apie buvusį Specialiųjų operacijų pajėgų karį Wade‘ą Wilsoną, kuris tampa samdomu žudiku. Po nesėkmingo slapto eksperimento Wade‘as įgauna specialių greito gijimo galių ir įsisavina naują alter ego Deadpoolą. Apsiginklavęs naujais sugebėjimais ir juodu iškreiptu humoru, Deadpoolas ima medžioti žmogų, kuris vos nesugriovė jo gyvenimo.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Rayanas Raynoldsas, Morena Baccarin, Gina Carano, T. J. Milleris, Edas Skreinas, Andre Tricoteux ir kt.

„Deadpoolo“ premjera numatoma kitų metų vasario 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles