„Pašėlusio Makso“ tęsinys – be Charlizes Theron?

„Pašėlusio Makso“ tęsinys – be Charlizes Theron?

Dar prieš pasirodant naujam veiksmo filmui „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Furry Road“), režisierius George‘as Milleris neatmetė galimybės, kad ši juosta gali tapti pirmąja trilogijos su Tomu Hardy‘iu dalimi. Nuo to laiko spėjo pasklisti gandai, kad antroji dalis bus skirta Furiozai, kurią vaidina Charlize Theron. Filmas turėjo būti pavadintas šios veikėjos vardu, tačiau dabar pranešama, kad naujas filmas vadinsis „Dykvietė“ (angl. „Wasteland“). Savo naują filmą „Tamsios vietos“ (angl. „Dark Places“) pristatanti aktorė atskleidė, kad kol kas nėra pasirašiusi kontrakto dėl „Pašėlusio Makso“ tęsinio. „Dykvietė“? O kas tai yra? Aš nieko nežinau, su manimi apie tai niekas nekalbėjo“, paklausta apie jos filmavimąsi „Pašėlusio Makso“ tęsinyje nustebusi kalbėjo aktorė.

O gal G. Milleris nori tęsti Pašėlusio Makso nuotykius be Furiozos? Atvira „Įtūžio kelio“ pabaiga palieka abejonių, tačiau ši veikėja per paskutinius mėnesius tapo tokia populiari, kad sunku įsivaizduoti filmo tęsinį be jos.

Kita vertus, ar tikrai „Pašėlęs Maksas“ nusipelno tęsinio? Nepaisant itin palankių kritikų atsiliepimų, ši juosta kol kas visame pasaulyje uždirbo „tik“ 370 milijonus JAV dolerių. Vertinant bendrai, tai, žinoma, nėra blogas rezultatas, tačiau šalia tokių šiemetinių gigantų kaip „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Fast and Furious 7“), „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) ir „Keršytojų 2“ (angl. „Avengers 2“), kurie pagal „Box Office“ duomenis peržengė milijardo JAV dolerių ribą, „Pašėlęs Maksas“ su savo uždirbtomis pajamomis atrodo gana kukliai ir žvelgiant iš finansinės pusės kurti tęsinį nėra taip jau labai verta. Šiuo metu „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ užima vienuoliktą vietą 2015 m. tope.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles