Pirmajame pilname „Openheimerio“ anonse – žvilgsnis į atominės bombos kūrimą

Vienas laukiaumiausių šių metų filmų – režisieriaus Christopherio Nolano filmas „Openheimeris“ (angl. Oppenheimer). Studija „Universal“ pasidalijo pirmuoju pilnu filmo anonsu, kuris šįkart atskleidžia daugiau filmo istorijos ir leidžia geriau susipažinti su tuo, ką išvysime didžiajame ekrane.

Įdomu dar ir tai, kad režisierius Ch. Nolanas kartu su savo prodiuserine kopmanija visuomet filmus leisdavo po „Warner Bros. Discovery“ vardu, tačiau po ne itin sėkmingo „Tenet“ paleidimo (o jei tiksliau, itin dideliu ginčių dėl paleidimo pandemijos laikotarpiu), kūrėjas perėjo į kitus namus, pas „Universal“. Ir šįkart jis pasakos apie atominės bombos „tėvo“ Roberto Openheimerio darbus bei kaip jis sukūrė patį galingiausią masinio naikinimo ginklą istorijoje. Kaip žinia, Ch. Nolanas praktiškai visus savo efektus bando išgauti praktiškai ir nors (visa laime) atominės bombos sprogimo jis nesukėlė, visgi, bandė atkurti bent jau vizualiai šiuos sprogimus, tad liepsnos ir visa kita yra tikra.

Ir naujajame anonse matome visus Openeheimerio sprendimus, kaip jį spaudė kariuomenė, kaip buvo sukurtas atskiras miestelis mokslininkams ir jų šeimoms, kad informacija jokiu būdu nenutekėtų į išorę. Akivaizdu, kad filmas bus ne tik vizualų fiesta, bet ir itin stipri drama, kurioje bus visas Holivudo žvaigždynas. Įdomu tai, kad filme bus rodomi ir kiti, su mokslu labai susiję asmenys ir vienas jų bus Albertas Einšteinas.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks Cillianas Murphy‘is, o prie jo prisijungs Emily Blunt, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Florence Pugh, Mattas Damonas, Rami Malekas, Kennethas Branaghas, Joshas Hartnettas, Dane‘as DeHaanas, Jackas Quaidas ir dar daug tikrai gerai žinomų aktorių. „Openheimeris“ kinus pasieks liepos 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles