„Juodoji pantera“ tapo daugiausiai JAV uždirbusia komiksų juosta

„Juodoji pantera“ tapo daugiausiai JAV uždirbusia komiksų juosta

Praėjusį savaitgalį JAV pasirodęs fantastinis filmas „Ugnies žiedas: Sukilimas“ (angl. „Pacific Rim: Uprising“) išstūmė juostą „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) iš pirmosios vietos pagal per savaitgalį JAV kino teatruose uždirbtus pinigus. Visgi, tai nesutrukdė „Juodajai panterai“ tapti pelningiausia visų laikų „Marvel“ komiksų juosta pagal toje pačioje JAV teritorijoje iš kino teatrų gautas pajamas.

„Juodoji pantera“ sugebėjo aplenkti iki šiol pirmoje vietoje buvusį 2012 m. „Marvel“ filmą „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ir uždirbo kiek daugiau nei 630 mln. JAV dolerių. Ši komiksų juosta sugebėjo aplenkti net filmą „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) ir užimti garbingą penktą vietą daugiausiai JAV uždirbusių filmų sąraše.

Buvo prognozuota, kad „Juodoji pantera“ premjerinio savaitgalio metu JAV sugebės uždirbti apie 120 mln.  JAV dolerių, bet filmas sudrebino kino industriją su galingu debiutu uždirbdamas virš 200 mln. JAV dolerių. Net ir po tokio puikaus debiuto niekas nesiryžo toliau prognozuoti tokios juostos sėkmės, bet filmas tapo tikru kultūriniu fenomenu ir į kino sales rinko žmones, kurie dažniausiai net nežiūri komiksų filmų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles