Jasonas Stathamas stoja prieš daugiau megalodonų pirmajame „Megalodonas 2“ anonse

Kino studija „Warner Bros. Discovery“ ir toliau džiugina savo gerbėjus. Na, gal ne džiugina, bet pateikia vis daugiau informacijos apie būsimus savo filmus ir galiausiai eilė atėjo 2018 metų tęsiniui „Megalodonas 2“ (angl. Meg 2: The Trench), kuriame Jasonui Stathamui ir vėl teks susiremti su priešistoriniais rykliais. Tik šįkart – ne tik jais.

Bent jau taip galime nuspręsti pagal patį pirmąjį filmo anonsą, kurį studija paviešino internete. Anonso pradžioje išvystame ir priešistorinius gyvius – tai ir T-Rexas, taip pat ir kiti tariamai prieš 65 milijonus metų išnykę ropliai bei vandens gyviai. Kaip galima suprasti, per kažkokią vandenyne atsiradusią ertmę į mūsų pasaulį pradės plūsti priešistoriniai gyviai ir su jais teks susidurti Jasono Stathamo vaidinamam personažui.

Jei pirmajame filme pagrindinė grėsmė buvo vienas priešistorinis ryklys ir filmas buvo it savotiškas trileris, čia jau matome, kad tai taps komišku kino blokbasteriu ir trauks žiūrovus į sales specialiaisiais efektais, absurdiškomis gaudynėmis ir medžioklėmis bei sunkiai apsakomu kiekiu gyvių, tam tarpe ir kažkokiu aštuonoju ar tai „krakenu“.

Neabejotinai, šįkart studija ir vėl neapsiėjo be Kinijos finansavimo, nes ir šįkart matome tą pačią tendenciją, kai keli pagrindiniai filmo aktoriai yra ne itin pažįstami veidai, greičiausiai atkeliavę iš Kinijos kino industrijos. Gali būti, kad ir filmo veiksmas suksis kažkur apie Kinijos jūrą. Bet kuriuo atveju, jau rugpjūčio mėnesį sulauksime dar vieno karšto, juokingo ir visiškai neįpareigojančio kino spektaklio, o dabar – metas pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles