Pirmuosiuose „Prisikėlusio“ kadruose – laukiniai tyrai, kovos su indėnais ir būsimo Oskaro nuojauta

Kino studija „20th Century Fox“ į viešąją erdvę paleido pirmąjį net trijų Oskarų laureato režisieriaus Alejandro Gonzalezo Innaritu naujausio filmo „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“) pirmąjį, labai įspūdingą anonsą. Jau po pirmųjų kelių žvilgsnių galima būt tikriems, kad režisierius ir su šiuo darbu ketina skinti aukščiausius kino apdovanojimus.

Pirmieji vaizdai šiek tiek papasakoja filmo istoriją. O ji sukasi apie XIX a. medžiotoją Hju Glasą, kurį po lokio užpuolimo partneris Džonas Ficdžeraldas palieka mirti laukiniuose tyruose. Pasikliaudamas tik savimi Glasas turi rastą kelią namo per atšiaurią ir pavojingą aplinką, kaulus laužantį žiemos šaltį ir tuo pačiu vengti skalpų ieškančių vietinių indėnų genčių atstovų. Hju Glasas išsiruošia į sunkiai suvokiamą išlikimo žygį, kurio galutinis tikslas – atkeršyti išdavikui DŽ. Ficdžeraldui.

Nepaisant visko, ką pamatome, labiausiai matomas jau vien anonse yra, nepabijokime to žodžio, genialaus operatoriaus Emmanuelio Lubezkio kinematografija. Viskas parodoma taip nuostabiai, kad kiekviena sekundė atima žadą. Ypatingai tos mūšio akimirkos, kuriose aktorius Leonardo di Caprio ir Tomas Hardy‘is kovoja su indėnais. Ir anonse susišaudymų ar artimų kovų tikrai netrūksta. Žinoma, akis labai kliūna ir ties jau paminėtais aktoriais. Tiesą sakant, kitų filmo žvaigždžių kažkaip atpažinti taip ir nepavyko. Grimas ir pačių aktorių pokyčiai tokie dideli, kad sunku suvokti, kas yra kas.

Taigi, be galo stiprią kūrybinę komandą sudaro režisierius A. G. Innaritu, kinematografas E. Lubezkis, aktoriai L. di Caprio ir T. Hardy‘is, o prie jų prisijungia jaunoji britų žvaigždė Domhnallas Gleesonas, Willas Poulteris, Paulas Andersonas, Lukas Haasas, Brendanas Fletcheris ir kt.

„Prisikėlęs“ oficialiai kino teatrus pasieks dar šiais metais, tačiau plačiai didžiuosiuose ekranuose galėsime jį išvysti geriausiu atveju kitų metų sausį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles