Legendiniai „Draugai“ trumpam sugrįš į televizijos ekranus

Legendiniai „Draugai“ trumpam sugrįš į televizijos ekranus

Kultinio serialo „Draugai“ (angl. „Friends“) aktorių komanda dar kartą grįš į televizijos eterį – ir tai nutiks jau vasarį. Šią žinią oficialiai patvirtino tinklo, kuriam priklauso NBC televizija, prezidentas Bobas Greenbeltas. Visi šeši „draugai“ – Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry‘is, Mattas LeBlancas ir Davidas Schwimeris – vėl kartu pasirodys specialioje dviejų valandų trukmės programoje, skirtoje serialo režisieriui Jamesui Burrowsui. Programa bus transliuojama vasario 21 d. 21 val. per NBC televiziją. J. Burrowsas režisavo penkiolika serialo serijų, kuriose skambėjusios dialogų citatos ilgainiui tapo tiesiog kultinėmis.

J. Burrowsas prisidėjo ir prie kitų serialų, ilgainiui tapusių populiariosios kultūros kertiniais akmenimis, kūrimo. Iš žymesnių jo darbų paminėtini tokie serialai kaip „Į sveikatą“ (angl. „Cheers“), „Taksi“ (angl. „Taxi“), „Meri Tailer Mur“ (angl. „Mary Tyler Moore“), „Bobo Niuharto šou“ (angl. „The Bob Newhart Show”), „Lavern ir Širli“ (angl. „Laverne & Shirley“), „Freižeris“ (angl. „Frasier“), „Vilas ir Greisė“ (angl. „Will & Grace“) bei pilotinės serialo „Didžiojo sprogimo teorija (angl. „Big Bang Theory“) serijos. Neseniai jis turėjo progą švęsti – NBC komedijos „Crowded“ serija tapo jo tūkstantąja režisuota televizijos serialo serija.

Tikimasi, kad specialioje laidoje dalyvaus ne tik visi šeši „draugai“, bet ir kituose J. Burrowso režisuotuose serialuose vaidinantys aktoriai. Tačiau vis tik „Draugų“ aktoriai turėtų pritraukti daugiausia žiūrovų dėmesio – juolab, kad paskutinį kartą savo numylėtinius serialo gerbėjai matė prieš beveik 12 metų.

B. Greenbeltas pažymėjo, kad senosios komandos sugrįžimo detalės kol kas nežinomos. „Tikiuosi, kad jie visi šeši bus tame pačiame kambaryje tuo pačiu metu“, kalbėjo jis, tačiau tuoj pat apsidraudė: „Tik nežinau, kaip techniškai tai išspręsime“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles