Galiausiai pasirodė kokybiškas, kelias paslaptis atskleidžiantis „Savižudžių būrio“ anonsas

Po pasirodymo parodoje „Comic-con“, studija „Warner Bros.“ galiausiai paviešino beprotiškai lauktą filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) anonsą. Dabar jau tikrai oficialiai išleistas, ne su telefonu filmuotas vaizdų junginys sudaro visai kitokį įspūdį, nei anksčiau, matant ir girdint viską labai prasta kokybe.

Kažką daugiau kalbėti apie tai, ką pranešėme šeštadienį, nelabai yra ką. Išskyrus kelis faktus. Pirmiausia, anonse galima įžvelgti kelis dalykus ir vienas jų – filme tikrai matysime, kaip dauguma blogiečių tapo tokiais, kokiais yra. Galbūt neišvysime tik Džokerio kaitos, kuri, net komiksuose, yra labai mįslinga. Antras dalykas – filmas bus susietas tiek su „Žmogumi iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), tiek su būsimu „Betmenu prieš Supermenu: teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“). Pastarasis variantas paaiškėja pamačius vaizdus, kuriuose Betmenas puola Džokerį ir Harlę Kvin jų automobilyje. Dėl pirmojo – Amanda Voler iš esmės kaltina Supermeną, mat dėl jo veiksmų visi blogiečiai pirmiausia ir pasirodė gatvėse. Na, ir trečiasis – po to neaiškaus anonso su prastu garsu ir vaizdu, internete pasipylė įvairiausios spekuliacijos, ką Džokeris kankina. Dauguma manė, kad jo auka – buvęs Betmeno bendrininkas Robinas, tačiau jie kaip ir klydo. Dabar galima drąsiai pasakyti, jog jis kankina Harlę Kvin. Tiksliau kalėjimo psichologę, kuri bandė gydyti Džokerį, tačiau po psichologinių ir, vėliau, fizinių kaninimų, pati tapo jo paciente, o galiausiai – visiškai nauju kūriniu.

„Savižudžių būrys“ yra sunkių nusikaltėlių grupė, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti juose pačiuose.

Filmą režisuos „Įniršio“ (angl. „Fury“) režisierius Davidas Ayeris. Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Jaredas Leto (Džokeris), Margot Robbie (Harlė Kvin), Willas Smithas (Dedšotas), Joelis Kinnamanas (Rikas Flagas), Cara Delevigne (Kerėtoja), Jai‘us Courtney‘is (Bumerangas), Viola Davis (Amanda Voler) ir kiti.

„Savižudžių būrys“ pasirodys kitų metų rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. tyusin / 2015 liepos 14

    na tikrai ispudingai atrodo

  2. fane / 2015 liepos 22

    Aš manau, kad jau vien tai, kad ten bus veikejas Džokeris verta žiureti.