„Disney“ susigrąžina dar vieną superherojų – Drąsiaširdį

„Disney“ susigrąžina dar vieną superherojų – Drąsiaširdį

Platus „Disney“ studijos superherojų sąrašas toliau auga. Bendradarbiavimas su „Sony“ leido „Marvel“ filmuose apsilankyti Žmogui-vorui, susijungimas su „Fox“ sugrąžino visą iksmenų visatą po „Disney“ sparnu, o prieš kelias dienas iš „Netflix“ sugrįžo dar vienas komiksų gerbėjams žinomas veikėjas Drąsiaširdis (angl. „Daredevil“).

Šis superherojus, kurį įkūnijo Benas Affleckas, vienintelį ir labai nesėkmingą kartą kino ekranuose pasirodė  2003 m. Po daug laiko, „Netflix“ platformai pavyko sėkmingai atgaivinti Drąsiaširdį su kokybišku serialu, kuris pradėjo mini „Marvel“ superherojų visatą, skirtą „Netflix“ serialams. Vis dėlto ši sėkmė ilgai netruko – alternatyvus, mažiau žinomų superherojų susibūrimas nepritraukė daug dėmesio. Nepaisant to, kad Drąsiaširdžio serialas vis tiek palaikė aukštą kokybę bei gerus įvertinimus, po trijų sezonų jis buvo nutrauktas, dideliam fanų nepasitenkimui.

Nors Drąsiaširdis priklauso „Disney“ studijai, tuomet sudarytas teisinis, kelis metus trunkantis susitarimas su „Netflix“ neleido studijai prijungti jo prie „Marvel“ visatos. Dabar, praėjus dviems metams po serialo nutraukimo, veikėjas sugrįžo namo ir gerbėjai iškart puolė imtis veiksmų bei spėlionių dėl jo ateities. „Marvel“ socialinių tinklų paskyrose pasipylė prašymai pradėti kurti ketvirtą „Drąsiaširdžio“ sezoną bei sugrąžinti aktorius Charlie Coxą bei Vincentą D’Onofrio, kurie puikiai atliko savo vaidmenis kaip Drąsiaširdis ir Kingpinas. Fanai taip pat svarsto apie galimybę pamatyti šį veikėją net artimiausiame Žmogaus-voro filme, mat komiksuose šis tandemas patyrė nemažai nuotykių. Šiuo metu, „Disney“ studija kol kas oficialiai neatskleidė planų dėl Drąsiaširdžio ir jo vaidmens „Marvel“ visatoje, tačiau ji neneigia, kad tokie planai tikrai yra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles