Didžioji mirties scena „Vaikštančiuose numirėliuose“ vis dar nėra nufilmuota

Didžioji mirties scena „Vaikštančiuose numirėliuose“ vis dar nėra nufilmuota

Sekmadienį Amerikoje finišavęs šeštasis „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) sezonas gerbėjams ir vėl uždavė aibę klausimų. Jeigu vis dar nesate jo matę, rekomenduojame nuo tolimesnio skaitymo susilaikyti.

Kas tie šarvais apsirengę kariai, išgelbėję Morganą ir Carol? Ar smarkiai sužeistas Daryllas? O gal jis pakeitė komiksuose mirusį Gleną ir tapo ta didžiaja Negano auka, kurios taip su nerimu laukė visi komiksų skaitytojai? Ir visgi, vienas vykdančiųjų serialo prodiuserių Gregas Nicotero teigia, kad ta žiaurioji nužudymo scena vis dar nėra nufilmuota: „Ne, mes jos dar tikrai nenufilmavome, o tas asmuo, kuris mirs, vis dar nėra apie tai informuotas. Mes nenorėjome, kad įvyktų koks nors informacijos nutekėjimas, todėl geriau nusprendėme palaukti. Žinote, kaip būna – jeigu žmogus sužino, kad jo mirtis jau čia pat, jis dažniausiai pervaidina tas scenas, o mes norėjome realistiškesnio pateikimo. Išties, bus labai įdomu pamatyti, kaip ta mirtis pakeis visą istorijos tėkmę. Ir, tarp kitko, kuomet filmavome tas scenas su Jeffrey Dean Morganu, visa aktorių komanda buvo kaip niekad susitelkusi. Mes dar nematėme jų tokių įsijautusių į filmuojamas scenas. Nekantraujame sulaukti gegužės mėnesio, kuomet ir vėl sugrįšime į filmavimo aikštelę ir tik tada matysime, kaip išties pasikeis mūsų demonstruojamas pasaulis“.

G. Nicotero taip pat užsimena, kad daugelio serialo gerbėjų atžvilgiu sukurti tokią intriguojančią pabaigą, noras kilo iškart supratus, kur link serialas turi pakrypti: „Mes iki šiol manome, kad taip pabaigti sezono istoriją yra pats geriausias variantas. Atvirai pasakius, aš ir pats manau, kad sezoną pabaigti su vieno pagrindinių aktorių mirtimi yra kiek pigus triukas. Su Robertu Kirkmanu ir Scottu Gimple’u ilgai diskutavome, kokia turi būti to pabaiga ir priėjome ligi tokio sprendimo. Rickas su savo komanda yra visiškai palaužti, parklupdyti ant kelių ir šįkart iš už kalno neatvyks jokia kavalerija su Carol priešaky, nesusprogdins dujų balionų. Tai yra pirmas kartas, kai kompanija yra tokioje padėtyje, todėl tai yra puikus metas užbaigti sezoną“.

„Paskutinėse sezono serijose matėme, kaip blogai atrodo Maggie“, – tęsė G. Nicotero. „Mes šiuo metu nežinome ir koks likimas jos laukia. Ji neatrodė gerai finale, bet palaukit – kuris herojus taip atrodė? Jie neturėjo nė menkiausio supratimo, kas jų gali laukti ateityje. Rickas ir Neganas, kaip personažai, nėra jau tokie skirtingi. Yra tiesiog beprotiškai keista, kaip visi kalba apie Neganą, kaip apie didžiausią blogietį serialo istorijoje, bet kaip visi kalbėtų apie tą patį Ricką, jei situacija būtų pasakojama iš Negano stovyklos pusės? Ar Rickas nebūtų vadinamas didžiausiu blogiuku, turint omeny, kiek žmonių jis nužudė Negano stovykloje? Juk žudyti miegančius yra lygiai toks pat nusikaltimas. Rickas, kaip ir Neganas, turi savas išgyvenimo taisykles – tu nužudai maniškį, aš nužudysiu taviškį“.

Serialo prodiuseris taip pat užsimena ir apie naujos stovyklos „Kingdom“ realizaciją septintame sezone: „Šiuo metu mes nesame paskelbę, ką norėtume išvysti Ezekielio vaidmenyje. Aš esu atsakingas už septintojo sezono premjerą, o bent jau toje serijoje naujų personažų Jūs, matomai, neišvysite. Jau pradėjome diskutuoti ir apie tigro Shivos prikėlimą į televizijos ekranus, tačiau ar ji tikrai pasirodys – šiuo metu pranešti negaliu“.

Septintasis serialo sezonas bus pradėtas filmuoti jau gegužę, todėl tikėtina, kad naujausi gandai apie didžiąją mirtį pasklis jau netrukus. Tuo tarpu naujieji Ricko nuotykiai televizijos ekranus turėtų pasiekti šių metų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles