„Svetimo“ pasirodymą kinuose gali pavėlinti „Prometėjas“

„Svetimo“ pasirodymą kinuose gali pavėlinti „Prometėjas“

Šių metų rugpjūtį, režisierius Ridley‘is Scottas prasitarė apie savo planus pratęsti 2012 metais pasirodžiusią istoriją „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“), kurio tęsinio filmavimas turėtų prasidėti 2016 m. žiemą. Toks pareiškimas iš karto privertė daugelį susimastyti apie studijoje „20th Century Fox“ ruošiamą naująjį „Svetimą“ (angl. „Alien“), kurį kuruoja režisierius Neilas Blomkampas. Pasak artimų studijai šaltinių, franšizės „tėvas“ prašo nukelti „Svetimo“ pasirodymą vėlesniam laikui, kad jis galėtų pirmiau pristatyti „Prometėjaus“ tęsinį.

Portalo „Bloody Disgusting“ šaltiniai teigia, jog „9-ojo rajono“ (angl. „District 9“) kūrėjas šiuo metu labai įnirtingai dirba ties „Svetimu“, jis baigė rašyti scenarijų ir dabar jį nuodugniai šlifuoja, kad būsimo filmo istorija būtų susieta su pirmais dviem „Svetimais“. Projekto prodiuseris ir pirmojo „Svetimo“ kūrėjas Ridley‘is Scottas labai patenkintas tuo, ką daro N. Blomkampas, tačiau kartu mano, jog pirmiau reikėtų išleisti jo filmą. Toks režisieriaus prašymas yra gana logiškas, kadangi jis nori prisidėti prie abiejų projektų.

Jeigu sero R. Scotto prašymas bus patenkintas, filmą apie ksenomorfus galėsime išvysti ne anksčiau 2018 metų, nes būtent 2017 metais planuojama į kino ekranus paleisti filmą su Michaelu Fassbenderiu ir Noomi Rapace pagrindiniuose vaidmenyse. „Svetimo“ filmavimas tuo tarpu būtų atidėtas į 2017 metus, kada „Prometėjaus“ režisierius jau užbaigtų visus su savo filmu susijusius darbus.

Taip pat „Svetimo“ tęsinio nukėlimas vėlesniam laikui būtų naudingas ir pagrindinio vaidmens atlikėjai, aktorei Sigourney Weaver, kuri galėtų užbaigti visus darbus susijusius su „Įsikūnijimu“ (angl. „Avatar“). Jamesas Cameronas suplanavęs net tris papildomus filmus, todėl aktorei iš peties tikrai reikės paplušėti.

Apie ką bus naujasis „Svetimas“ nepranešama, tačiau režisieriaus ir filmo prodiuserių teigimu, tai bus filmas, kuris neturės nieko bendro su trečiu ir ketvirtu filmais, o jo istorija bus susieta su pirmomis juostomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles