„Naujieji Mutantai“ turėtų tapti kitu filmu apie Iksmenus

„Naujieji Mutantai“ turėtų tapti kitu filmu apie Iksmenus

Šiais metais didžiuosiuose kino ekranuose pasirodžiusi paskutinė Iksmenų juosta „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) kūrėjams užminė daugybę mįslių. Dauguma serijos gerbėjų liko nusivylę tokiu Bryano Singerio juostos realizavimu, o studijai iškilo klausimas – ką daryti toliau. Ir visgi, paskutiniu metu „20th Century Fox“ leido suprasti, kad jau visai netrukus bus pradėta kurti nauja šios serijos juosta pavadinimu „Naujieji Mutantai“ (angl. „The New Mutants“).

Filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“) režisierius Joshas Boone’as jau kurį laiką minimas pagrindiniu būsimų Iksmenų vairininku. Praėjusią savaitę šis gan intriguojančiai užsiminė apie tai savo Twitter paskyroje: „Naujasis Iksmenų filmas bus pradėtas filmuoti gegužę.. Hmm.. Koks filmas tai galėtų būti..?“. Sprendžiant iš to, kad jau kurį laiką sklando gandai, kad būtent „Naujieji Mutantai“ taps naujausiu serijos filmu, galima daryti prielaidą, kad būtent J. Boone’as ir režisuos savo pirmąjį Iksmenų filmą. Režisierius netgi savoje Twitter paskyroje pasidalino „Naujųjų Mutantų“ komiksų viršeliu.

Šiuo metu nėra skelbiama, kokie aktoriai vaidins naujausiame filme, tačiau J. Boone’as dar metų pradžioje užsiminė, kad gerbėjai serijoje išvys šiuos personažus: Wolfsbane, Dani Moonstar, Magik, Cannonball, Sunspot ir Warlocką. Anoniminiais panorę išlikti šaltiniai taip pat teigė, kad „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Maisie Williams turėtų įkūnyti Wolfsbane. Tas pats šaltinis pranešė ir kad Alexandra Shipp sugrįš kaip Storm, o filme taip pat išvysime ir sugrįžtančius Sophie Turner, Tye Sheridan ir Kodi Smit-McPhee. Teigiama, kad „Naujieji Mutantai“ taps „švelniu perdirbiniu“ tos jau išgyventos Iksmenų frančizės.

Daugiau istorijos šiuo metu apie patį filmą nėra skelbiama. Vienintelė žinoma informacija yra ta, kad juostos pasakojimo laikotarpis nusikels į 90-uosius. Kolkas nėra aišku ir kada juosta turėtų pasirodyti kino ekranuose, tačiau vien tai, kad filmas bus pradedamas filmuoti jau už pusmečio, tikėtina, kad informacijos kiekis tuojaus pasipils.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles