Oficialu: „Sandman“ adaptacijos griebiasi „Netflix“

Oficialu: „Sandman“ adaptacijos griebiasi „Netflix“

Ar pagaliau Neilo Gaimano „Sandman“ adaptacija išvys dienos šviesą? Nesėkmių kupina istorija prasidėjo 1990-aisiais, kai „DC“ savininkai „Warner Bros.“ pradėjo planuoti „Sandman“ filmą su scenaristu Rogeriu Avary („Bulvarinis skaitalas“/ angl. „Pulp Fiction“), sujungusiu „Preliudų ir noktiurnų“ (angl. „Preludes and Nocturnes“) dalį su  „Lėlių namais“ (angl. „The Doll’s House“). Deja, R. Avary bendradarbiavimas su prodiuseriu Jonu Petersu nepavyko ir projektas ateinantiems 10 metų užstrigo ankstyvojoje vystymo (dar vadinamos vystymo pragaro) stadijoje.

2010-aisiais pradėta svarstyti apie „Sandman“ HBO serialą, kurį turėjo kurti Jamesas Mangoldas („Loganas. Ernis“/ angl. „Logan“), tačiau planai žlugo ir vėl, o 2014-aisiais pasirodė serialas apie šalutinį grafinės novelės veikėją Liuciferį. Tais pačiais metais filmo adaptacijos griebėsi Josephas Gordonas-Levittas, Davidas S. Goyeris ir Jackas Thorne’as, tačiau po poros metų žlugo ir šis bandymas.

Panašu, jog šįkart užkeiktą adaptaciją gelbėti susiruošė „Netflix“ – skelbiama, jog serialui scenarijų rašys ir į priekį ves Allanas Heinbergas („Nuostabioji moteris“/ angl. „Wonder Woman“ ), o vykdančiųjų prodiuseriais taps N. Gaimanas ir Davidas S. Goyeris.

„Džiaugiamės, galėdami bendradarbiauti su puikia Gaimano, Goyerio ir Heinbergo komanda, kuri pagaliau atves ikoniškąją Neilo grafinę novelę į ekranus“ – sakė „Netflix“ atstovas Channingas Dungey. „Nuo gilių veikėjų ir istorijų iki atidžiai sudėliotų pasaulių – džiaugiamės, turėdami galimybę kurti serialą, kuris ištirs daugiasluoksnę „Sandman“ visatą, dievinamą viso pasaulio fanų“. Kol kas serialo pasirodymo data neskelbiama.

Iki šiol vienintele galimybe pamatyti „Sandman“ adaptaciją buvo trumpas fanų kurtas filmas pagal knygą „24 valandos“ (angl. „24 Hours“):

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles