Septintasis „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezonas pasakos apie 2016 m. JAV prezidento rinkimus

Septintasis „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezonas pasakos apie 2016 m. JAV prezidento rinkimus

Pasirodydamas laidoje „Watch What Happens Live“ serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) kūrėjas Ryanas Murphy atskleidė, apie ką bus pasakojama vasarą pradedame filmuoti septintajame projekto sezone. Pasak jo, sezonas pasakos apie 2016 metų JAV prezidento rinkimus.

R. Murphy daugiau nepateikė jokių detalių, nors tokia užuomina apie naująjį sezoną vis tiek yra neįprasta. „Amerikietiška siaubo istorija“ įprastai nepasakodavo tikrų istorijų – arčiausiai serialas prie to priartėjo šeštajame sezone „Roanoke“, kurio siužetas buvo susijęs su 16 amžiuje įvykusiu paslaptingu Roanoke kolonijos dingimu, visgi tai nebuvo tiesioginis įvykių atpasakojimas.

Pasiruošimas septintajam sezonui kartu ir skiriasi nuo šeštojo – 2016 m. pasirodęs naujausias serialo sezonas buvo itin kruopščiai slepiamas ir iki pat jo premjeros rugsėjo mėnesį niekas nežinojo, koks bus pagrindinis jo siužetas, kas yra išties neįprasta taktika siekiant reklamuoti serialus.

Paklaustas, ar apie rinkimus pasakosiančiame sezone pasirodys Donaldas Trumpas ir kiti žymiausi rinkiminės kampanijos veikėjai, R. Murphy nepateikė aiškaus atsakymo. Tiesa, jo sprendimas pasakoti apie šiuos rinkimus po „Amerikietiškos siaubo istorijos“ pavadinimu jau sufleruoja, ką kūrėjas galvoja apie naujausius politinius įvykius.

Tai nebus pirmas kartas, kai pats R. Murphy pasakoja tikrą istoriją. Praėjusiais metais pasirodęs pirmasis „Amerikietiško nusikaltimo istorijos“ (angl. „American Crime Story“) sezonas, pasakojęs apie O.J. Simpsono teismą, tapo vienu populiariausių praėjusių metų televizijos projektų, susižėrusiu begalę apdovanojimų ir jau planuojamu tris sezonus į priekį (antrajame sezone bus pasakojama apie uraganą Katrina, trečiajame – apie dizainerio Gianni Versace nužudymą, ketvirtajame – apie Billo Clintono sekso skandalą).

Kovo 5 dieną pasirodysiantis naujausias R. Murphy serialas „Dvikova“ (angl. „Feud“), kuriame vaidins Susan Sarandon ir Jessica Lange, taip pat pasakos apie tikrus nesutarimus tarp aktorių Bette Davis ir Joan Crawford.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles