Naujas „Betmeno“ filmas jau 2021 metais

Naujas „Betmeno“ filmas jau 2021 metais

Kurį laiką „Betmeno“ (angl. „The Batman“) filmų fronte nebuvo jokių naujienų, o tai turėjo būti pirmasis jo filmas naujai išplėstoje „DC“ filmų visatoje. Tačiau krūva naujos informacijos išjudino visą projektą ir pagaliau gerbėjus pasieks geros žinios. Naujausiame interviu su režisieriumi Mattu Reevesu sužinojome, kad tai bus veikėjo „noir“ interpretacija, su kuria ir vėl nukeliausime į detektyviškas ir tamsias veikėjo šaknis. Filme taip pat bus gausybė gerai žinomų piktadarių ir yra paskelbta oficiali išleidimo data.

„Betmeno“ filmas kino teatrus pasieks 2021 netų birželio 25 dieną, vos porą mėnesių prieš Jameso Gunno „Savižudžių būrį 2“ (angl. „Suicide Squad 2“), kuris bus rodomas nuo rugpjūčio 6 dienos. Kartu prie šitų filmų prisijungia ir „Plėšrieji paukščiai“ (angl. „Birds of Prey“), kuris filmavimo darbus pradėjo jau šią savaitę bei tą įrodydamas pasidalijo ir pirmuoju anonsu.

Paskelbus išleidimo datą sužinojome, kad Benas Affleckas naujajame filme nebeturės juodosios skraistės, nes kaip ir pranešta, „Betmenas“ susitelks į jaunesnę Briuso Veino versiją. Pakeitus pagrindinio filmo herojaus amžių, reikės pakeisti ir pagrindinį aktorių, o tai reiškia, kad Holivudas kibs į intensyvias naujojo kovotojo su blogiu paieškas. Galimybė, kad B. Affleckas grįš į „DCEU“ vis dar išlieka, bet naujasis tikslas yra šviežia „Betmeno“ adaptacija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles