Johnny Flynnas vaidins Davidą Bowie filme „Stardust“

Johnny Flynnas vaidins Davidą Bowie filme „Stardust“

Davidas Bowie‘is yra neabejotinai viena didžiausių visų laikų muzikinio pasaulio legendų. Ir kaip aktorius, ir kaip dainininkas, Bowie‘is subūrė milijonus gerbėjų, mylinčių viską, ką jis taip nepriekaištingai darė. Atrodo išskirtinai, tačiau atlikėjo gerbėjai rokerio gedi nuo pat jo mirties 2016 metais. Bet nors D. Bowie‘io pasaulyje ir nebėra, jo palikimas gyvuos amžinai visomis formomis, kokias jis mums yra palikęs. Norint prisiminti unikalią muzikanto gyvenimo istoriją, yra kuriamas filmas „Stardust“, kuriame bus pasakojami jo pirmieji muzikinės karjeros metai.

Filmo veiksmas vyks 1971-aisiais bei susitelks į Davidą Bowie‘į kaip jaunąjį muzikantą ir jo pirmą kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas. Didžiausi dainininko gerbėjai žino, jog būtent tai įkvėpė Bowie‘io alter ego Ziggy Stardust, kuris tapo toks pat ikoniškas, kaip ir jo tikrasis vardas. Eksperimentuodamas su savo muzika ir išvaizda kaip liepsnojantis Ziggy, Davidas Bowie‘is įtvirtino savo tapatybę pramogų pasaulyje. Po to sekė jo singlas „Starman“, kuris sulaukė neįtikėtinos sėkmės ir iki šiol yra laikomas vienu didžiausių Bowie‘io karjeros šuolių. Didžiuosiuose ekranuose žiūrovai galės pamatyti, kaip dainininkas iš jauno muzikanto tapo vienu žinomiausių bei mylimiausių visų laikų atlikėjų.

Tolimesnė aktorių paieška dar tęsiasi, nors keletas vardų jau yra prikabinti prie filmo komandos. Tarp jų galime matyti Johnny Flynną, kuris vaidins patį Davidą Bowie‘į, Jeną Malone, vaidinsiančią Bowie‘io pirmąją žmoną, su kuria jis buvo susituokęs nuo 1970 iki 1980 metų, Marcas Maronas vaidins Bowie‘io įrašų kompanijos leidėją. Filme, be abejo, išgirsime ne vieną atlikėjo kūrinį ir pamatysime pasirodymų iš jo eros. Juostą režisuos Gabirelis Range‘as pagal Christopherio Bello rašytą scenarijų. Filmavimo darbai prasidės šių metų birželio mėnesį, bet oficiali išleidimo data dar nėra paskelbta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles