M. Gibsonas – tarp pagrindinių kandidatų režisuoti „Savižudžių būrio“ tęsinį

M. Gibsonas – tarp pagrindinių kandidatų režisuoti „Savižudžių būrio“ tęsinį

2016 metais į kino pasaulį sėkmingai sugrįžęs Melas Gibsonas iškart buvo įsuktas į Holivudo mašiną – pasak „Deadline“ šaltinių, „Warner Bros.“ įnirtingai stengiasi, kad garsusis aktorius ir režisierius kurtų antrąją „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) dalį.

Filmais apie žiaurumus garsėjančiam kūrėjui tai gali būti išties sėkmingas projektas, tačiau neaišku, ar į šią žinią verta dėti daug vilčių. M. Gibsonas per savo karjerą iki šiol režisavo tik penkis filmus ir visi jie buvo originalūs, sugalvoti jo paties. „Deadline“ praneša, kad M. Gibsonas jau susipažino su „Savižudžių būrio“ ir „DC Comics“ pasauliu, nors tam, kad jis imtųsi ne savo paties projekto, reikia išties didelių pastangų.

Dėl to studija ieško ir kitų darbu susidomėjusių režisierių. Anot „The Hollywood Reporter“, tarp pagrindinių kandidatų yra filmų „Nesaugus prieglobstis“ (angl. „Safe House“) ir „Numeris 44“ (angl. „Child 44“) režisierius Danielis Espinosa.

Šios naujienos reiškia du dalykus – tai, jog antroji „Savižudžių būrio“ dalis jau yra planuojama itin rimtai, ir tai, jog pirmosios dalies režisierius Davidas Ayeris negrįš į juostos tęsinį. Visgi jis iš „DC Comics“ pasaulio nesitraukia – šiuo metu planuojama, kad režisierius kurs filmą „Gotham City Sirens“, pasakojantį apie komiksų pasaulio antagonistes, kurio centre atsidurs Margot Robbie įkūnijama Harley Quinn.

Tuo tarpu „Savižudžių būrio“ tęsinys gali kelti įvairius jausmus. Kritikų ypač sudirbtas filmas galiausiai uždirbo daugiau nei 700 mln. dolerių ir tapo vienu sėkmingiausių 2016 m. filmų, todėl finansine prasme nestabiliai atrodančiai „DC Comics“ kino visatai tai gali būti vienas iš stabilią sėkmę atnešančių projektų. Visgi tikėtina, kad M. Gibsonas, 2016 m. sukūręs šešiems Oskarams nominuotą karinį filmą „Pjūklo ketera“ (angl. „Hacksaw Ridge“), yra vienas tų žmonių, galinčių atvesti „Warner Bros.“ puoselėjamą franšizę į sėkmę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles