Christopheriui Nolanui pasiūlyta režisuoti „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“

Christopheriui Nolanui pasiūlyta režisuoti „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“

Kino studija „Warner Bros.“ Nusprendė pamėginti susigrąžinti garsųjį režisierių Christopherį Nolaną ir pasiūlė jam režisuoti to paties pavadinimo romano adaptaciją „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Pleayer One“). Anksčiau režisierius su studija dirbo kurdamas milžinišką pelną sukrovusią „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“) trilogiją.

Juostos istorija suksis apie 2044-uosius metus. Pasaulis labai smarkiai nukentėjęs nuo fosilinio kuro išeikvojimo ir visiems sunkiai sekasi išlikti. Vienintelė galimybė žmonėms atitrūkti nuo visų problemų – įsijungti į virtualią realybę žaidime „Oazė“. Veidui Vatsui šis žaidimas – galimybė pasijusti gyvam sprendžiant žaidime paslėptas dėliones. Dėlionės pagrįstos žaidimo kūrėjo manija, susijusia su praėjusio amžiaus 8-ojo dešimtmečio pop kultūra. Veidui pavyksta išsiaiškinti vieną dėlionę ir tada jis suvokia, kad kiti žaidėjai yra pasiryžę nužudyti, kad tik perimtų pagrindinį prizą.

Nors tai ir atrodo labai suktas mokslinės fantastikos darbas, tačiau sunkiai įsivaizduojamas būtent Ch. Nolano darbų sąraše. Tiesa, scenaristas Zackas Pennas atskleidė, kad supirkti visų knygoje įvardinamų prekinių ženklų autorines teises būtų gerokai per brangu, todėl jam teko „smarkiai pakeisti“ adaptaciją. Gali būti, kad dėl šios priežasties romano adaptacija ir tiktų Ch. Nolanu.

Tiesa, be jo studija turi ir kitų kandidatų. Vienas pagrindinių – Robertas Zemeckis, kurio darbai labai atitinka ir būsimą projektą. Į galimų režisierių sąrašą įsilieja ir dar keli labai gerai žinomi kino kūrėjai – „Iksmenų: pirmos klasės“ (angl. „X-men: First Class“) režisierius Matthew Vaughnas, „Cornetto“ trilogijos kūrėjas Edgaras Wrightas ir „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) ir „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijų autorius Peteris Jacksonas.

Kada pasirodys „Pasiruoš, pirmasis žaidėjau“ dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles