„Iksmenų: Apokalipsės“ režisierius paaiškino pagrindinio blogiuko spalvą ir dydį

„Iksmenų: Apokalipsės“ režisierius paaiškino pagrindinio blogiuko spalvą ir dydį

Režisierius ir prodiuseris Bryanas Singeris duodamas interviu leidiniui „IGN“ atsakė į kritiką, kuri pasipylė iš komiksų gerbėjų pamačius jo naujojo filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. X-Men: Apocalypse“) pagrindinio juostos antagonisto pavidalą. Kino kūrėjas paaiškino, kodėl jis pasirinko būtent tokią herojaus spalvą, o taip pat papasakojo apie veikėjo ūgį.

„Va, man čia sako, kad jis pernelyg mažas. Pasakysiu Jums, kad tokias pat nesąmones aš girdėjau ir tada, kai pasirinkau Erniui aukštesnį aktorių nei jis buvo vaizduojamas komiksuose. Tas pats buvo, kai pasirodė pirmosios Gyvsidabrio nuotraukos. Žinoma, aš galėjau jį padaryti gigantu, arba nusamdyti kokį nors įspūdingų fizinių formų atletą, kuris nemokėtų vaidinti. Svarbu, be Apokalipso pavidalo keitimo ir ūgio, yra jo sugebėjimas įtikinėti. Ir tai labai svarbu, kad jis galėtų bendrauti su savo pasekėjais būdamas tokiame pačiame lygmenyje. Ir tokiam vaidmeniui turėjo būti pakviestas aktorius su Oscaro talentu. Jis tiesiog nerealus“, – pasakė režisierius.

Dėl Apokalipso spalvos režisierius pasakė, jog jis bus visiškai mėlynas. Pasak Bryano Singerio, pirmieji kadrai iš filmavimo aikštelės, kuriuos patalpino pas save leidinys „Empire“, sudarė blogą įspūdį, kad antagonistas turės ir rausvą spalvą. „Tai vyko dar iki visų specialiųjų efektų patobulinimo“, – pridūrė jis.

Filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ premjera numatyta 2016 m. gegužės 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles