Laurence’as Fishburne’as paaiškino, kodėl jo neišvysime 4-ojoje „Matricos“ dalyje

Laurence’as Fishburne’as paaiškino, kodėl jo neišvysime 4-ojoje „Matricos“ dalyje

Laurence’as Fishburne’as nebekeliaus paskui triušį į jo urvą. Amerikiečių aktorius leidiniui „New York Time Magazine“ paaiškino, kad jis „nebuvo pakviestas“ dar kartą atlikti ikoniškąjį Morfėjo vaidmenį Lanos Wachowski režisuojamame naujame „Matricos“ (angl. „The Matrix“, 1999 m.) tęsinyje.

„Manęs niekas nepakvietė. Gal dabar galėsiu parašyti dar vieną pjesę. Linkiu jiems viso ko geriausio ir tikiuosi, kad filmas bus puikus“, kalbėjo L. Fishburne’as. Trumpai priminsime, kad 1997 m. L. Fishburne’as parašė pjesę „Riff Raff“, kurią vėliau pats ekranizavo ir vaidino („Vienąkart gyvenime“/ angl. „Once in the Life“, 2000 m.).

Paklaustas apie Morfėjaus vaidmenį, kurį jis atliko originaliojoje „Matricos“ trilogijoje, aktorius atsakė: „Greičiausiai tai yra vaidmuo, dėl kurio aš būsiu geriausiai atsimenamas, kas yra puiku, tačiau tai ne vienintelis dalykas, dėl ko būsiu atsimenamas – ir tai yra dar geriau. Ką gavau su juo – Dartą Veiderį vienoje rankoje ir Obį-Vaną kitoje. Gavau tarpusavyje sumaišytus Bruce’ą Lee ir Muhammadą Ali, gavau kung-fu“.

Kol kas pavadinimo vis dar neturinčio tęsinio siužetas ir detalės slepiami po devyniais užraktais, tačiau tikimasi, kad naujasis filmas pratęs originaliąją trilogiją. Neaišku, į kurią vietą ir laiką bus grąžinti žiūrovai, tačiau viena iš priežasčių, dėl ko raudoną ar mėlyną piliulę siūlantis pasirinkti L. Fishburne’o personažas nepasirodys ketvirtojoje dalyje, gali būti ta, kad jis mirė nuo šautinių žaizdų „The Matrix Online“ daugelio žaidėjų internetiniame žaidime vaidmenimis, kurį Wachowski seserys palaimino kaip filmo istorijos tęsinį. Vis tik daugelis tiki, kad jo mirtis buvo netikra.

Ketvirtąją „Matricos“ dalį režisuos viena Lana Wachowski pagal savo ir Aleksandaro Hemono bei Davido Mitchello scenarijų. Keanu Reevesas, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett-Smith ir Lambertas Wilsonas sugrįžta į tęsinį ir vaidins žiūrovams jau gerai pažįstamus personažus. Prie jų prisijungs Jonathanas Groffas, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateenas II ir Neilas Patrickas Harrisas.

Liepą studija „Warner Bros.“ pranešė, kad dėl COVID-19 pandemijos karantino sukeltų vėlavimų vėlina ketvirtosios „Matricos“ dalies premjeros datą ir perkelia ją iš 2021 m. į 2022 m. pavasarį.

Trys akstesni šios serijos filmai – „Matrica“ (1999 m.), „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“) ir „Matrica. Revoliucijos“ (angl. „The Matrix Revolutions“) (abi 2003 m.) – iš viso uždirbo 1,6 mlrd. JAV dolerių vien tik iš bilietų pardavimo ir atitinkamais metais pateko į populiariausių filmų TOP 10.

„Tai sena istorija, įvilkta į modernų kontekstą. Yra Tas – Kristus, Buda, dievybė – išsipildantis, kai yra pripažįstamas, per skaitmeninį amžių“, apie „Matricą“ kalbėjo L. Fishburne’as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles