SDCC: Pirmojo „Savižudžių būrio“ anonso aprašymas

SDCC: Pirmojo „Savižudžių būrio“ anonso aprašymas

San Diege vykstantis populiariosios kultūros suvažiavimas „Comic-Con“ yra tikra aukso kasykla kino gerbėjams. Kol kas visas kortas savo rankose laiko studija „Warner Bros.“, kurios komiksiniai filmai yra tikras sprogimas. Galbūt todėl, kad neturi konkurencijos, studija metė viską ką turi ir tiesiog nubloškė visus kitus. Pristatę „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) antrąjį, gerokai geresnį anonsą, kūrėjai mestelėjo dar vieną savo kozirį – „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) anonsą. Tik yra viena problemėlė – viešai jo neparodė.

Taigi, pirmąjį anonsą studijos atstovai, kartu su aktoriais, pristatė tik garsiojoje H salėje susirinkusiems filmų gerbėjams. Nepaisant to, anonsas tikrai įkvepiantis, o jame daug dėmesio skiriama pirmą kartą į kino ekranus perkeliamai Harlei Kvin. Nepaisant to, mes paskatinsime jums fantaziją ir pateiksime anonso aprašą.

Vakarienės stalas. Vyras Amandai Voler sako: „Aš turiu blogiausią iš blogiausių“. Ekrane kaip laikrodis prisukamas „Warner Bros.“ logotipas. A. Voler atsako, kad dalį tokių ji uždariusi, o kitais – atsikračiusi. Ji užsimena apie Supermeną. „Sukūrėme pavojingiausių Žemės žmonių būrį, kuris gali padaryti kažką gero. Jei kažkas pasisuks ne taip, apkaltinsim juos ir patys liksime nekalti“. Vyras klausia A. Voler, kaip ji gali taip elgtis. Rodoma Harlė Kvin, pasikabinusi narve aukštyn kojomis. Dedšotas smūgiuoja į bokso kriaušę. Žudikas Krokas vežamas prirakintas vėžimėlyje. Harlė klausia: „Ar tu velnias?“. Dedšotas leidžiasi lynu nuo pastato. Vyksta susišaudymas. Kerėtoja sėdi baseine. Dedšotas klausia: „Tai mes esam lyg marionetės? Kažkoks Savižudžių būrys?“ Sraigtasparniai šaudo. Harlė Kvin beisbolo lazda imituoja šautuvą. Džokeris žengia koridoriumi. Katana duria į save durklu. Harlė pasmaugia apsaugininką. Pasirodo Betmenas, jis važioja ant Džokerio mašinos stogo. Į gatvę nukrenta sraigtasparnis. Harlė išpučia kramtomosios gumos burbulą ir susprogdina jį. Džokerio juokas. Pasirodo Džokeris. „Aš tavęs nežudysiu“, sako jis. Gatve žengia visas būrys.„Tau tik labai, labai skaudės“ pasako Džokeris su visiškai išprotėjusia veido išraiška.

Filmą režisuos „Įniršio“ (angl. „Fury“) režisierius Davidas Ayeris. Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Jaredas Leto (Džokeris), Margot Robbie (Harlė Kvin), Willas Smithas (Dedšotas), Joelis Kinnamanas (Rikas Flagas), Cara Delevigne (Kerėtoja), Jai‘us Courtney‘is (Bumerangas), Viola Davis (Amanda Voler) ir kiti.

Reikia tikėtis, kad anonsas greitai pasirodys internete, o pats filmas turėtų dienos šviesą išvysti kitų metų spalio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Aurimas / 2015 liepos 12

    Pirmi vaizdai yra – https://vimeo.com/133237497