SDCC: Septintojo „Žvaigždžių karų“ epizodo kūrėjai San Diege džiugino kadrais iš filmavimo aikštelės

Jau pasidarė gana akivaizdu, kad šiomis dienomis kino naujienų srautas keliauja tik iš San Diege vykstančio „Comic-Con“ suvažiavimo. Be absoliučiai karaliaujančios „Warner Bros.“ Pasirodė dar ir kitos studijos, kurios susilaukė ne ką mažesnio dėmesio. Tokios yra „Disney“ su „LucasFilms“, pristačiusios turbūt laukiamiausią šių metų projektą „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“).

Iki paties pristatymo buvo visiškai neaišku, kas bus parodyta ir papasakota. To priežastis labai paprasta – filmo režisierius J.J. Abramsas garsėja savo slapukavimu ir retai parodo kažko daug iš filmo, o išleisdamas anonsus dažnai parodo vaizdų kratinį, kuris realiai nieko nepasako, tik duoda peno kalboms. Prie šio slapuko prisideda ir studija „LucasFilms“, kuri taip pat užspaudė bet kokias galimybes pamatyti daugiau, nei jie nori. Čia jums ne „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) filmavimo aikštelė, iš kurios nuotraukos plaukė kaip iš kanalizacijos vamzdžio.

Studija ir režisierius nusprendė, kad šįkart jie eis kitu keliu, nei įprasta tokiame renginyje ir gerbėjams parodys visai kitokį turinį, nei dauguma yra pratę. Kitaip tariant, pristatymo metu, su keliais pagrindiniais aktoriais, buvo paviešinti kadrai iš filmavimo aikštelės. Tai ne anonsas, ne trumpa scena ar dar koks specialiųjų efektų nupoliruotas vaizdas, o tiesiog gabalai iš filmavimo, su išlendančiais dubliais, juokeliais ir pusiau apdirbtomis scenomis. Ir būtent šis sprendimas suteikė kūrėjams dar daugiau karmos taškų, nes jie parodė tikrąjį aktorių darbą, visą jų džiaugsmą, vargą ir natūralumą. Toks paprastas sprendimas suteikė savotišką jaukų jausmą ir, kaip dalis gerbėjų teigia, leido pasijusti „namuose“.

Žemiau pateikiame šį gana ilgą iškarpų junginį, kuris, net ir būdamas ganėtinai ilgas, išlaiko anksčiau minėtą tendenciją – niekas konkrečiai nepasakoma. Tuo pačiu parodoma ir visai nemažai dar nematytos medžiagos, kas taip pat yra gerai. Neabejotina, kad papildomos kelios sekundės iš beveik trijų valandų būsimo filmo tikrai nesugadins peržiūros gerbėjams.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Harrisonas Fordas, Carrie Fisher, Markas Hamillas, Daisy Ridley, Domhnallas Gleesonas, Oscaras Isaacas, Johnas Boyega, Adamas Driveris, Gwendoline Christie ir kiti aktoriai.

„Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ kinus pasieks gruodžio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles