„Indiana Džounsas 5“ bus nukeliamas į vėlesnę datą

„Indiana Džounsas 5“ bus nukeliamas į vėlesnę datą

„Indianos Džounso“ (angl. „Indiana Jones“) pirmasis filmas pasirodė 1981 metais. Iki dabar originalas yra laikomas nuotykių veiksmo filmų klasika ir tai yra vienas žinomiausių režisieriaus Steveno Spielbergo ir aktoriaus Harrisono Fordo darbų. Nuo 1981-ųjų buvo sukurti 3 tęsiniai ir televizijos serialas, tačiau nei vienas iš jų nesusilaukė tokios pat sėkmės.

„Disney“ nusipirko „Indianos Džounso“ teises 2012 metais ir nuo tada sklinda gandai apie penktąją filmo dalį. 2016 metais buvo paskelbta, kad į filmą vaidinti pagrindinį vaidmenį sugrįš Harrisonas Ford’žas, o režisierius vėl bus Stevenas Spielbergas. Scenarijus buvo parašytas 2017 metais ir tada „Disney“ paskelbė, kad filmas pasirodys kino teatruose 2019 metais. Dėl režisieriaus užimtumo filmas buvo nustumtas į 2020 metus, tačiau dabar filmas vėl sulauks pokyčių ir pasirodys dar vėliau.

Originalaus scenarijaus rašytojas buvo daugkartinis Steveno Spielbergo partneris Davidas Koeppas, tačiau dabar scenarijus bus perrašomas iš naujo ir naujuoju scenaristu bus „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) scenarijų rašęs Jonathan’as Kasdan’as. Kol scenarijus bus rašomas iš naujo filmo, gamyba bus sustabdyta ir naujienos apie naują pasirodymo datą bus paskelbtos tik tada, kai scenarijus bus baigtas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles